Хіти тижня. Олігархічний облом: Зеленський скасував призначення людини Ахметова на посаду міністра, Ренат готує нову атаку", - Лещенко

Найбільший український приватний енергохолдинг ДТЕК Ріната Ахметова намагатиметься змістити з поста глави енергетичного комітету Верховної Ради Андрія Геруса. Про це написав ескантикорупціонер, екснардеп, а нині дуже заможний "залізничник" Сергій Лещенко у своєму Telegram-каналі.

“Тактична поразка Ахметова. Сьогодні парламент не затвердив кандидатуру міністра енергетики Ольгу Буславец, яка вважається лояльною до ДТЕК Ріната Ахметова. Як виявилося, вона узгоджувала тарифну формулу Роттердам+, на якій в останні роки «прикуривали» Ахметов і Порошенко. Володимир Зеленський своїм листом відкликав це питання призначення з порядку денного Ради”, – написав він.

У відповідь на це, заявив екс-нардеп, ДТЕК Ахметова готує нову атаку, щоб отримати контроль над управлінням українською енергетикою.

“За існуючою інформацією, вони найближчим часом будуть здійснювати спроби змістити з поста глави профільного комітету Андрія Геруса і замінити його на більш лояльного депутата”, – зазначив Лещенко.

"У нас общество не созрело для того, чтобы голосовать за женщину": Лукашенко розповів, хто буде наступним президентом Білорусі (відео)

понеділок, 1 червень 2020, 7:22

Збір підписів для висунення кандидатів у президенти Білорусі ведуть 14 ініціативних груп, у тому числі їх кандидатами є чотири жінки.Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що суспільство не готове до того, щоб президентом країни стала жінка. Та...

"Ситуація краща, ніж у фінів у 1939-му": Екс-радник Путіна розповів, як Україна може відбити агресію Росію

понеділок, 1 червень 2020, 7:07

Україна повинна сама протистояти агресії Росії в Криму і на Донбасі, не чекаючи допомоги з боку, як маленька Фінляндія 1939 року протистояла величезному СРСР. Про це старший науковий співробітник Інституту Катона у Вашингтоні, колишній радник президент...