Хіти тижня. "Они каждый день гибнут. И молчат везде": У соцмережі повідомили про серйозні втрати окупантів під Горлівкою

Російське керівництво намагається приховати втрати, але місцеві все одно багато чого знають.

Члени НЗФ «ДНР» зазнають втрат в непідконтрольній Україні Горлівці Донецької області. Про це повідомляє блогер Necro Mancer на своїй сторінці в Твіттері, передають Патріоти України.

Блогер опублікував скріншот переписки в одній зі спільнот в соцмережі, де якась Наталія Денисенко-Цуканова-Бахтіна повідомила про загибель під непідконтрольною Україні частиною селища Зайцеве члена НЗФ і поранення ще трьох. Жінка розповіла, що поранення були серйозними, членів НЗФ довелося терміново госпіталізувати. За її словами, керівництво «Народної Республіки» ретельно приховує втрати:

И нигде не пишут! Они почти каждый день получают травмы и гибнут. И молчат везде. И вспоминают только тогда, когда нужно создать статейку, как партнеры не соблюдают перемирие».

Кара дісталась вбивць старих, жінок та дітей: Захисники Херсона вислідили та знищили гармату окупантів, яка тероризувала місто (відео)

четвер, 25 червень 2026, 7:27

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 червня

четвер, 25 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: