Хіти тижня. Операція "наступник", або Хто буде головувати на похоронах Х*йла: Путін на Великдень відійшов від звичного сценарію, відкинувши вірного Медвєдєва і наблизивши до себе іншу фігуру

Росіяни в Мережі обговорюють Великоднє богослужіння, в якому взяв участь президент РФ Володимир Путін. Він відійшов від звичного сценарію. У ніч на 2 квітня президент РФ Володимир Путін традиційно відзначив свято Пасхи на богослужінні в храмі РПЦ, зазначають Патріоти України.

Однак він відійшов від звичного сценарію, чим здивував росіян. Піддані в соцмережах активно обговорює кадри з Путіним до Великодня, які вранці опублікувала прес-служба Кремля, передає Діалог.UA.

Пасху 2021 року кривавий вождь Четвертого рейху Путін відзначив в московському храмі Христа Спасителя. Показовим був той факт, що вперше за багато років на богослужіння з ним не допустили вірного експрем1єра та екс-президента Дмитра Медведєва, який сьогодні займає посаду заступника голови Радбезу РФ.

Поруч з Путіним знаходився тільки мер Москви Сергій Собянін.

"Демонстрация преемника?" - задались вопросом россияне. "Да уж, Медведев явно не в фаворе", - высказывают мнение в Сети. Интересным был также тот факт, что к Путину в храме никого близко не подпускали. Даже Собянин не приближался к президенту ближе, чем на 3 метра.

Остальные прихожане были огорожены от лидера РФ специальной конструкцией. Вероятно, он все еще опасается коронавируса, несмотря на прививку. "Говорите, вакцинировался Путин? Ну-ну! А чего ж тогда он так боится?" - задаються питанням громадяни РФ.

"Уверен, что 100% прихожан в храме - служащие известной структуры из трех букв (ймовірно, мається на увазі ФСБ - ред.), которые предварительно отсидели двухнедельный карантин. И то их не подпускают. Это уже похоже на паранойю, Які попередньо відсиділи двотижневий карантин. І то їх не підпускають. Це вже схоже на параною", - вважають росіяни .

У США пророкують людству неконтрольовану ядерну війну

вівторок, 3 серпень 2021, 6:50

Зростаюча сьогодні ядерна гонка озброєнь між великими державами здатна перерости в ще більш масштабне суперництво. На сьогоднішній день немає настільки масштабної гонки озброєнь, яка була за часів холодної війни, проте новий виток ядерного суперництва...

Таємниці "Нафтогазу": Вітренко назвав свою зарплату, але не уточнив заробітки Коболєва

вівторок, 3 серпень 2021, 5:45

Голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Юрій Вітренко заявляє, що його місячна зарплата становить 50 тисяч гривень. Водночас в інтерв’ю Радіо Свобода керівник «Нафтогазу» не відповів конкретно на запитання, чи становив річ...