Хіти тижня. Оптиміст з сотнями мільярдів доларів, розіпханих за кородоном: Путін заявив росіянам, що йому плювати на санкції (відео)

Старий чекіст традиційно демонструє байдужість до того, що його хвилює і навпаки. Однак "компостувати" мізки підданим вже не так легко, як в кримнашистському угарі 2014-го. "Іскандери" не сміються з порожнім холодильником

Володимир Путін зробив показово брутальну заяву про санкції, введені проти РФ через анексіїю українського Криму, зазначають Патріоти України.

"Та плювати на них, на ці санкції", – сказав російський лідер в інтерв'ю ТАСС для проєкту "20 вопросов Владимиру Путину". Анонс програми був опублікований на YouTube-каналі агенства.

Х*йло визнає, що за різними оцінками, Росія втратила через санкції близько 50 мільярдів рублів. З іншого боку, він вважає, що тиск змусив країну "включити мізки".


"Їм краще триматись подалі від Криму": Росія влаштувала істерику з погрозами через кораблі НАТО в Чорному морі

вівторок, 13 квітень 2021, 15:15

Заступник глави МЗС Росії Сергєй Рябков, коментуючи у вівторок направлення американських військових кораблів у Чорне море, заявив, що США краще "триматися подалі" від Криму "для їх же блага", передають Патріоти України. . Рябков заявив, що своїми діями...

Хіти тижня. Цілком очікувано: Спікер Путіна заявив, що "Россия готова "защищать" жителей Донбасса с российскими паспортами"

вівторок, 13 квітень 2021, 15:00

На тлі зростання напруженості навколо окупованої частини Донбасу в Кремлі дали зрозуміти, що російська влада буде "захищати" місцевих жителів, які отримали паспорти Росії. Російське інформаційне агентство "Новости" з посиланням на заяву спікера Кремля ...