Хіти тижня. Ортодоксальний єврей? Скандальний нардеп порадував колег у Раді головним убором (фото)

Вранці 15 лютого народний депутат Олександр Дубінський у Верховну Раду завітав у традиційному єврейському головному уборі, чим викликав хвилю уваги колег. Про це повідомив кореспондент "Апострофа" із зали парламенту, передають Патріоти України.

Деяким народним обранцям, очевидно, припав до душі такий образ Дубінського, адже наперебій прагнули зробити з ним селфі.

Сама кіпа - блакитного кольору, з написом Dnipro Jewish community.

Як відомо, для євреїв кіпа - не просто головний убір, а знак контакту з Богом. Було прийнято покривати голову під час молитви. Її носіння є більше звичаєм, аніж законом.

Примітно, що ортодоксальні євреї практично завжди носять кіпу, тоді як консерватори - лише в синагозі та під час прийому їжі.

Зокрема, нерелігійні євреї одягають кіпу, відвідуючи синагогу та під час трауру за померлими. Варто зауважити, що Олександр Дубінський народився у Києві в єврейській родині.

Джерело: Апостроф

"Проблема зовсім не в РФ": Медведчук випустив статтю про війну в Україні та заговорив про сценарії миру

понеділок, 25 вересень 2023, 19:55

Кум президента РФ Володимира Путіна і колишній лідер забороненої партії "ОПЗЖ" Віктор Медведчук видав нову статтю про війну в Україні, у якій запропонував "три умови розрядки конфлікту". Він традиційно звинуватив владу в Києві та Захід нібито в небажан...

Командувача Чорноморського флоту РФ “закобзонили”: Експерт пояснив, як це вплинуло на окупантів

понеділок, 25 вересень 2023, 19:25

Після ураження штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі загинуло 34 офіцерів, серед них - командувач ЧФ РФ Віктор Соколов. Це сильний удар для окупантів, адже в зруйнованій будівлі знаходилося безліч каналів зв’язку, тож тепер немає кому і як коорди...