Хіти тижня. "Ось і розкрилося, як "намахали" українців "слуги народу" і ОПЗЖ", - Шабунін

Антикорупціонер відкрито звинуватив депутатів партій "Слуга народу" і "Опозиційна платформа - За життя" в тому, що вони обдурили українців зі скасуванням недоторканності нардепів.

Віталій Шабунін

Член Наглядової ради при НАБУ антикорупціонер Віталій Шабунін висловився про публічний конфлікт, який спалахнув між Офісом генпрокурора і САП. Він вказав на важливу проблему, яка розкрилася завдяки цій сварці. Висловився Шабунін з приводу конфлікту на своїй офіційній сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Він звернув увагу на скаргу САП через те, що вже три місяці генпрокурор Ірина Венедиктова не відкриває кримінальну справу стосовно чинного депутата, якого підозрюють у причетності до контрабанди тютюнових виробів за кордон. "Всі побачили, як "слуги народу" і ОПЗЖ "намахали" українців зі скасуванням депутатської недоторканності", - написав Шабунін.

Він зазначив, що, відповідно до чинного закону, для порушення кримінальної справи проти народного обранця дозвіл генпрокурора обов'язково. "Нагадаю, що до "скасування" недоторканності провадження по депутату реєструвалися так само, як і по звичайному громадянинові", - додав антикорупціонер.

Закон про зняття депутатської недоторканності він назвав "фейком". "Слуги" і ОПЗЖ відверто обдурили громадськість", - констатував Шабунін.

Чисельність військ РФ на кордоні з Україною невдовзі має подвоїтись, - ОПУ

понеділок, 12 квітень 2021, 22:05

Машовець подякував за підтримку Швецією суверенітету й територіальної цілісності України. Він привернув увагу до нарощування Росією військових сил вздовж українських кордонів, "у результаті чого їхня чисельність невдовзі має подвоїтись", а також до заг...

Не платив за комуналку: Тупицького виселили з Конча-Заспи, суддя обурений

понеділок, 12 квітень 2021, 21:50

Будинок відпочинку "Конча-Заспа" Державного управління справами (ДУС) розірвав договір про користування будинком з головою Конституційного Суду Олександром Тупицьким, указ про призначення якого суддею скасував президент Володимир Зеленський і який неда...