Хіти тижня. "Остановитесь, ребята, услышьте меня!": Мати російського контрактника, який повернувся з Донбасу, звернулася до військових, яких відправляють до Казахстану (відео)

У соціальних мережах обговорюють крик душі росіянки, яка виступила проти відправки російських військових до Казахстану. Жінка розповіла, що її син раніше служив у російській армії, був контрактником, якого відправили на Донбас. Згодом він став інвалідом із пошкодженням психіки і зараз контрактником ЗС РФ більше не є, передають Патріоти України.

Жінка проживає на Північному Кавказі та заявляє, що не може дивитися на відправку чергової партії російських військових за межі РФ, цього разу до Казахстану. "Я не могу молча сидеть и смотреть на все то, что творится", - заявила вона, коментуючи ситуацію в Росії.

"У меня у самой сын был контрактником и попал на войну в Украину. После этого психические расстройства. Я понимаю сейчас всех матерей, у которых есть сыновья-контрактники. Я очень понимаю это. Я вас очень прошу, как мать прошу: не воюйте против народа. Там же ваши родители, ваши дети. Я прошу вас как мать: не надо, не делайте этого. Остановитесь, ребята, услышьте меня!" - заявила жінка.

Сербський суд виніс вирок ексгенералу СБУ

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:52

Сьогодні вдень, 29 вересня, Вищий суд сербського міста Ниш засудив ексначальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова до одного року позбавлення волі за звинуваченням у відмиванні грошей. Про це повідомляє Балканська служба «Рад...

Тільки тимчасово: Україна перестала вважати ОТП Банк та грецькі компанії спонсорами війни

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:41

Україна призупинила статус міжнародних спонсорів війни для угорського OTP Bank та п'яти грецьких компаній-перевізників. Рішення ухвалили у зв'язку з початком переговорів з цими компаніями про припинення будь-якої співпраці з Росією. Крім того, українсь...