Хіти тижня. "Остановитесь, ребята, услышьте меня!": Мати російського контрактника, який повернувся з Донбасу, звернулася до військових, яких відправляють до Казахстану (відео)

У соціальних мережах обговорюють крик душі росіянки, яка виступила проти відправки російських військових до Казахстану. Жінка розповіла, що її син раніше служив у російській армії, був контрактником, якого відправили на Донбас. Згодом він став інвалідом із пошкодженням психіки і зараз контрактником ЗС РФ більше не є, передають Патріоти України.

Жінка проживає на Північному Кавказі та заявляє, що не може дивитися на відправку чергової партії російських військових за межі РФ, цього разу до Казахстану. "Я не могу молча сидеть и смотреть на все то, что творится", - заявила вона, коментуючи ситуацію в Росії.

"У меня у самой сын был контрактником и попал на войну в Украину. После этого психические расстройства. Я понимаю сейчас всех матерей, у которых есть сыновья-контрактники. Я очень понимаю это. Я вас очень прошу, как мать прошу: не воюйте против народа. Там же ваши родители, ваши дети. Я прошу вас как мать: не надо, не делайте этого. Остановитесь, ребята, услышьте меня!" - заявила жінка.

Нардеп зі "Слуги народу" потрапив у жорстку ДТП на Житомирщині

понеділок, 15 серпень 2022, 0:34

Народний депутат від "Слуги народу" Олексій Красов 14 серпня потрапив в аварію. Жорстка ДТП трапилася на Житомирщині. У пресслужбі фракції вже підтвердили інформацію про цю аварію, зазначають Патріоти України. Також деталі ДТП журналістам розповіли вла...

"У нас вже був день перемоги": Мобілізовані в "ЛНР" відмовилися воювати за "ДНР" (відео)

понеділок, 15 серпень 2022, 0:26

У самопроголошеному терористичному угрупуванні "ЛНР" почали протестувати мобілізовані військовослужбовці. Вони заявили, що не хочуть воювати у сусідній квазіреспубліці "ДНР", куди їх відправляють погрозами та шантажем. Терористи поскаржилися, що їх кид...