Хіти тижня. Остаточна дезінтеграція підупалої імперії зла як політико-історична закономірність: Данілов заявив, що РФ через агресію проти сусідів варто боятись втрати власних територій

Москва може втратити ряд територій РФ, якщо не буде приділяти їм належної уваги, а продовжить втручатися в українські справи, вважає секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данилов. Про це він сказав у п’ятницю, 2 квітня, в ефірі програми Свобода Савіка Шустера, зазначають Патріоти України.

"Треба, щоб Російська Федерація забрала своє майно і покинула територію Донецької та Луганської областей. Забрала свої танки, забрали БТР, які заправляють (пальним. - Ред.) членів вашої фракції (Данілов звернувся до депутата ОПЗЖ Юрія Бойка. - Ред.) через ваш завод. І прибрала з України", - зазначив Данілов.

"І ми розберемося самостійно, що нам треба робити на цій землі. І коли вони пхають ніс і постійно говорять ... Пан Лавров щось там починає говорити про Україну ... Яке ваше діло?! Ми ж не ліземо до вас на Далекий Схід, в Татарстан, Ічкерію. Поки це ваша територія - займайтеся", - порадив Данілов.

За словами секретаря РНБО, якщо Росія прибере свої війська з української території, «ми розберемося самостійно, що нам треба робити на цій землі».

Відреагував на цмикання Садовим американців?: Хомчак закликав чиновників не сіяти паніку

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:05

Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак закликав представників органів державної влади та місцевого самоврядування не розпалювати панічні настрої в суспільстві і не сприяти створенню "не визначених законом воєнізованих формувань". Частков...

Ніяк від дня народження не оговтається? "Слуга народу" Богуцька під час голосування в Раді насолоджувалась переглядом кіно (відео)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 22:35

За словами кореспондента, під час голосування в одному вусі Богуцької був підключений до смартфону навушник, а на екрані телефону – ішов фільм. Це не завадило "служниці" реагувати на заклик головуючого голосувати - Богуцька натиснула кнопку "утримуюся"...