
Екс-ватажок "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив, що терористи без бою втекли з позицій на хуторі Петровському на Донбасі. За його словами, ці позиції окупанти з 1-го корпусу "народної міліції ДНР" утримували протягом п'яти років. Скріншот його повідомлення у забороненій в Україні соцмережі "ВКонтакте" опублікував у Facebook офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц), передають Патріоти України.
"Виявляється, "зрада" буває не тільки у нас!!! За словами Стрєлкова-Гіркіна, орки залишили свої позиції", – написав захисник України.

Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали: