
У грудні у Лондоні відбудеться зустріч лідерів НАТО, проте участь українського президента Володимира Зеленського в ній не передбачена. Про це повідомив на спільному засіданні комітетів ВРУ з питань зовнішньої політики та євроінтеграції профільний віцепрем'єр-міністр Дмитро Кулеба, передають Патріоти України.
Так, народна депутатка від фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко запитала, як нова влада бачить свою участь у саміті НАТО. "Станом на сьогодні груднева зустріч визначена не як саміт НАТО, а як зустріч високого рівня. Зараз формат заходу з партнерами Альянсу під час цієї зустрічі не передбачений", – відповів їй Кулеба. "Будемо відштовхуватися від реалій, від того, які можливості будуть надані нам НАТО", – додав він.
Кулеба також запевнив, що Україна використовує всі можливості взаємодії з Альянсом. "І той факт, що президент планує зустрітися із членами Північноатлантичної ради НАТО (31 жовтня), я думаю, що є очевидно сигналом, що на вищому рівні відносини з Альянсом залишаються на високому порядку денному", – резюмував він.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....