Хіти тижня. "Отвечать!": "Міністр оборони" Зеленського виніс "вирок" волонтеру Бірюкову

Як "зменшилась" черга на житло за часів "ефективного менеджменту" самого полковника запасу Апаршина, за часів міністерства Гриценка зможе відповісти сам Бірюков.

Юрій Бірюков. Фото: InfoResist.

Член команди Володимира Зеленського, радник з питань оборони, Іван Апаршин показав “вирок” раднику президента України Петра Порошенка Юрія Бірюкова, передають Патріоти України.

“Пан Бірюков, це ваш вирок! Прийшов час відповідати!”, – написав Апаршин і опублікував випуск програми “Гроші”.

У сюжеті розповідається про махінації Міноборони з житлом для військовослужбовців. Зокрема, наводяться слова члена Рахункової палати, яка провела аудит ефективності використання Міноборони коштів на придбання і будівництво житла для військових.

“Ми перевірили 1 мільярд 247 мільйонів гривень. Ми провели аудит грошей, які були виділені на будівництво і придбання житла. Приблизно 50 відсотків використаних коштів були використані або неефективно, або з порушенням законодавства”, – говорить Ігор Яремчук, член Рахункової палати.

Станом на 1 січня 2019 року черга військовослужбовців за житлом становить 48 тисяч 300 осіб. Черга збільшилася ще приблизно на 1200 осіб. Експерти у сфері оборони підрахували, що якщо не змінити систему, українським військовим знадобитися 600 років на те, щоб забезпечити житлом особовий склад.

Хіти тижня. "Гордон виконав професійний обов'язок як патологоанатом, який розтинає труп", - Невзоров про інтерв'ю з Гіркіним

середа, 27 травень 2020, 14:00

Олександр Невзоров зазначив, що розуміє резонанс, який спричинило в суспільстві інтерв'ю Гордона з Гіркіним. "На мою думку, це була блискуча робота Гордона. Гордон дійсно винятковий, видатний інтерв'юер. Він уміє це робити. Він залишає співрозмовнику с...

За "бандита" відповіси: Мер Черкас подав до суду на Зеленського (відео)

середа, 27 травень 2020, 13:59

Позов подано до Печерського районного суду. "Я, Денис Ципін, адвокат мера Черкас Анатолія Бондаренка, подаю до Печерського районного суду міста Києва позовну заяву про захист честі та гідності, ділової репутації мера Черкас. Ми всі пам'ятаємо, що кільк...