Хіти тижня. "Отвєтка" американцям, які поставили в доволі незручне становище": Український дипломат пояснив, чого хоче Росія

"У цьому питанні два виміри. Чи є сенс зараз домовлятися про перемир’я на Донбасі на фоні загострення ситуації і те, що Росія у тристоронній контактній групі не підтримала режиму припинення вогню? Як на мене, домовлятися з Росією — це займатися винайденням вічного двигуна", - пише у своєму блозі український дипломат Володимир Огризко, передають Патріоти України, та продовжує:

"Це не та країна, з якою можна про щось домовитися. Це країна, яка вже неодноразово доводила, що для неї будь-які домовленості не мають жодного значення, поки їй це вигідно. Тому така логіка — ми будемо домовлятися — вона мені, чесно кажучи, зовсім не подобається, тому що вона є загрозливою для нас. Нам треба домовлятися не з Росією, а з нашими західними партнерами, як стримувати Росію.

Щодо перекидання російських військ до кордонів з Україною і на окуповані території Донбасу, Криму — тут два виміри. Один — чергова спроба шантажу України, показати Україні, мовляв, ми можемо «повторить» та інша зовнішньополітична маячня, що в Москві має місце. І тут нам немає чому дивуватися. Це традиційна лінія Росії на залякування.

Але тут є і зовнішньополітичний вимір глобального характеру. «Отвєтка» американцям, які поставили Росію в доволі незручне становище. Вони відновлюють євроатлантичну солідарність, зараз будуть приділяти більше уваги контактам по лінії НАТО, чітко і ясно демонструють своє небажання відступати. Це так само відповідь американцям: дивіться — ми можемо робити вам неприємно.

І в цьому плані я дуже радий тому, що Америка на відміну від того, що робив Трамп, — сьогоднішня Америка відповідає належним чином. І дзвінок голови об'єднаного комітету начальників штабів США Марка Міллі російському начальнику Генштабу свідчить про те, що попередження почуте.

І не думаю, що сьогодні можна говорити про крупномасштабну атаку Росії проти України, це було б для неї просто катастрофічно, але зовсім не можна виключати провокативних дій, які триматимуть нас у напрузі, які будуть інструментом впливу на Україну, але не більше".

Джерело: НВ

Хіти тижня. "Ого! За 35 минут самолеты ЦАХАЛа сбросили на цели в Газе 450 бомб, а это более 80 тонн взрывчатки, обрушив подземные туннели. Число погибших боевиков исчисляется сотнями", - Береза

вівторок, 18 травень 2021, 0:40

"Ого! Вот это красиво! Израиль показал, что военная хитрость - это тоже залог успеха! В ночь на 14 мая подразделения ЦАХАЛа приблизились к границе с Газой, а в иностранные СМИ намеренно было передано "расплывчатое сообщение" о привлечении наземных сил ...

"Армагеддон в городе. Что высматривал в Донецке российский генерал Теплинский", - експерт

вівторок, 18 травень 2021, 0:26

"За все семь последних лет оккупации Россией части украинских Донецкой и Луганской областей российские оккупационные администрации в ОРДО и ОРЛО непременно устраивали между собой состязание, у кого майское победобесие окажется ярче и масштабнее. К прим...