Хіти тижня. Ознака наближення війни: Москва евакуює своїх дипломатів з України, родини вже вивезли, - NYT

Посольство РФ у Києві

Росія почала вивозити з України сім’ї своїх дипломатів. Про це пише The New York Times з посиланням на українського та американського чиновників, зазначають Патріоти України.

Високопоставлений український чиновник з органів безпеки повідомив, що 5 січня в основному діти і дружини дипломатів російського посольства в Києві сіли в автобуси і вирушили до Москви. У наступні кілька днів ще 30 членів сімей російських дипломатів з Києва та Львова покинули Україну. Дипломатам у двох інших консульствах сказали приготуватися до виїзду.

Передбачається, що подібним чином Росія або вдається до пропаганди, або готується до наступу, або намагається всіх обдурити.

Слід зазначити, що до цього офіційні особи США попереджали, що американська сторона має відомості про те, що російський уряд готувався до евакуації членів сімей дипломатів посольства Росії в Україні в кінці грудня і початку січня.

Тим часом у МЗС РФ заявили, що російське посольство в Києві працює в штатному режимі.

Росія вдарила ракетами по Дніпру, рятувальники шукають людей під завалами

п’ятниця, 27 травень 2022, 8:58

Зранку в п'ятницю, 27 травня, російські окупанти вдарили трьома ракетами по Дніпру. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко, передають Патріоти України. "Неспокійна ніч і неспокійний ранок. Маємо кілька "прильотів...

Облаштовують "третю лінію оборони": В ISW заявили, що окупанти готуються до тривалих операцій на півдні

п’ятниця, 27 травень 2022, 8:44

Російські війська протягом останніх кількох днів продовжували постійне просування навколо Сєвєродонецька і, ймовірно, прагнуть повністю оточити район Сєвєродонецьк-Лисичанська найближчими днями. Російські війська в окупованих районах південної осі готу...