Хіти тижня. Пакує чемодани? У Януковича відреагували на перемогу Зеленського на виборах президента України

Четвертий президент України Віктор Янукович звернувся до лідера президентської гонки Володимира Зеленського, привітавши його з перемогою на виборах.

Відповідне звернення пресі розмістив на своїй сторінці у Facebook прес-секретар Януковича Юрій Кірасир, передають Патріоти України.

За словами Януковича, Зеленському довірили пост президента у важкий для країни момент історії, коли народ розколотий і радикалізований. Янукович також згадав про братовбивчу війну на Донбасі, яка щодня забирає життя українців. “Вина за ці жахливі страждання лежить на Петрові Порошенкові та його соратниках, які всі ці роки проводили політику ненависті і насильства. Виборці вже винесли їм однозначний вирок голосуванням. А історія напевно винесе свій, більш жорсткий”, – зазначив Янукович у своєму листі.

Він також окреслив головні завдання Зеленського на посаді президента: принести країні мир, об’єднати і примирити народ, поліпшити добробут українців. “Я хочу низько вклонитися мудрому українському народу, який не дав себе обдурити, не піддався на провокації і брехню, а зробив усвідомлений вибір. Українці повірили Вам і сподіваються на те, що Ви повернете нашому народу мир і процвітання. Не підведіть їх”, – йдеться в листі Януковича.

Хіти тижня. "Леді Ю" починає і виграє: Навіщо Тимошенко знов "підставила плече" шостому президенту України

середа, 1 квітень 2020, 4:00

Юлія Тимошенко вирішила поставити на паузу свою опозиційність, розраховуючи на бонуси від влади, якій вона буде попутно роздавати мудрі поради досвідченого управлінця. "В ситуации управленческой дезорганизации и общей нарастающей паники и хаоса, вызван...

Хіти тижня. Вони всі "за мир": Тука розповів, як Путін за допомогою "активістів" знищує Україну (відео)

середа, 1 квітень 2020, 2:00

Замість вимог до Кремля такі «активісти» і «миротворці» висувають вимоги до Києва, підривають довіру до влади. За його даними, російські «куратори» Донбасу створили цілу мережу «неурядових організацій», які навіть використовували українську символіку, ...