Хіти тижня. "Пед*к": Американці залишили росіянам "вітання" із красномовним малюнком, покидаючи базу в Сирії (фото)

ЗС США покинули військову базу на заході міста Манбідж.

Американські військові, покидаючи базу «Харабіск» у Сирії, залишили росіянам «вітання» російською. Американці намалювали статевий орган, зафарбувавши його у кольори російського прапора на фоні триколору та дописавши матюк кирилицею: «Пед*к». Світлину з нецензурними побажаннями опублікував Telegram-канал Directorate 4, передають Патріоти України.

Зазначається, що сьогодні ЗС США покинули військову базу на заході міста Манбідж. Позиції зайняли російські війська. Дії американців офіційно підтвердив спікер операції полковник Майклс Каггінс. Сирійські урядові сили продовжують встановлювати блокпости в районі Манбідж на підконтрольній «Військовій раді Манбіджа» території. Про вивід військ, крім США, повідомили представники Великобританії та Німеччини.

"Нормальні професійні стосунки": Реакція із Москви на затримання російського генерала в Сирії

субота, 25 січень 2020, 21:13

Росіяни визнали, що інцидент мав місце 14 місяців тому. "Перехоплення" американцями російської автоколони і, зокрема, такого собі російського генерала, в районі міста Манбідж у Сирії є прикладом ефективної взаємодії військових двох країн, передають Пат...

Хіти тижня. Кум Путіна разом з кремлівськими пропагандистами накинулися на закон про мову. Однак спливла пікантна деталь - партія Медведчука "продала Россию"

субота, 25 січень 2020, 21:00

З ОПЗЖ тільки троє депутатів голосували проти закону, а двоє навіть... за. "Это очень смешно. 16 января Рада проголосовала за законопроект о среднем образовании (0901), который сокращает использование русского языка в школах. В России тут же начинается...