Хіти тижня. "Передумали" повертати: В окупованому Криму розформовують групу захоплених кораблів ВМС України

Раніше окупаційна адміністрація планувала повернути кораблі Україні, проте нібито через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 цього не сталось.

В окупованому Росією українському Севастополі розформовують групу захоплених кораблів ВМС ЗС України. Про це пише Телеграм-канал "Морской | Флот", передають Патріоти України.

Напередодні у штатне місце стоянки в бухті «Голандія» повернувся захоплений корабель управління «Славутич» (U510). Як пише Телеграм-канал, раніше окупаційна адміністрація планувала повернути кораблі Україні, проте нібито через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 цього не сталось.

Формування групи з захоплених українських військових кораблів розпочалось у березні 2020 року. Загалом у 2014-у році Росія захопила 51 військовий корабель та допоміжних суден ВМС ЗС України. Частина з них була повернута Україні впродовж перших двох місяців, згодом цей процес було зупинено.

Всі ці кораблі були захоплені впродовж лютого-березня 2014 року російськими військами в ході окупації Кримського півострова.

На краю прірви? Російські пропагандисти почали моделювати втрату Криму

середа, 24 червень 2026, 6:24

У російському інформаційному просторі почали з'являтися сценарії можливої ізоляції окупованого Криму. Один із воєнних блогерів, якого пов'язують із Міністерством оборони РФ, опублікував схему під назвою «Кримський міст як кінцева мета блокади Криму». П...

Бульбафюрер у скруті між двома Вовами: Лукашенко намагається уникнути загрози війни після ультиматуму Зеленського

вівторок, 23 червень 2026, 21:22

Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...