Хіти тижня. "Перемагати і звільняти українську землю - ми можемо і зобов'язані": Ярош зворушив українців і звернувся до президента

Позафракційний народний депутат України, командувач Української Добровольчої Армії Дмитро Ярош зворушив користувачів мережі постом, в якому розповів про свій сон.

Дмитро Ярош

У Facebook нардеп написав, як йому снилися бої на передовій без важких втрат, робота в Криму з морськими піхотинцями, де Україна завжди перемагала. Однак Ярош з жалем підкреслив, що це був всього лише сон, передають Патріоти України.

"В одну річку увійти двічі не можна", але знову перемагати і звільняти українську землю ми можемо і зобов'язані. Хоча переважна більшість нашого суспільства цього зовсім не хоче. Тому вважають, що втомилися", — зазначив депутат.

"Але ми, воїни, ніколи не йшли з масою, ми завжди йшли своїм шляхом. Тому, геть відчай і безнадію! Ніякі вороги, манкурти і свинопаси не зупинять наш, український, переможний шлях. Тому що, з нами Бог! Тоді хто ж проти нас?! Перемога буде за нами! Ви ж "за", пан Володимир Зеленський?" — звернувся до президента України Дмитро Ярош та розмістив чуттєве відео про війну.

Користувачі мережі були зворушені даним постом.


З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...