Хіти тижня. Під крики "Ганьба" і "Ні капітуляції": Зеленського освистали в Тернополі (відео)

Володимир Зеленський вирушив з робочим візитом до Тернополя, в рамках якого представив нового голову Тернопільської ОДА. Під будівлею адміністрації президента зустрів гнівний натовп з 200 осіб з криками "Ганьба!" і "Ні капітуляції", передають Патріоти України.

На опублікованому у Facebook пабліка "Останній блокпост" записі видно, що Зеленський йде крізь натовп противників розведення військ у супроводі щільного кільця охоронців.

Президент виглядає збентеженим, обертається, намагається щось відповідати, потім усміхається. До Зеленського проривається жінка і дає йому якийсь документ. "Файне місто Тернопіль. 200 людей, активісти штабу спротиву капітуляції, під Тернопільською ОДА кричали Зеленському "Ганьба" і "Ні - капітуляції!" - сказано в підписі до відео.

"Следующая война с большой вероятностью будет в Черном море", - генерал-лейтенант США

понеділок, 18 листопад 2019, 11:44

"Россия будет противником США по крайней мере еще лет двадцать. Китай будет противником как минимум еще 120 лет. Бывший командующий силами США в Европе генерал-лейтенант Бен Ходжес поделился своим видением проблем региональной безопасности", - йдеться...

Хіти тижня. "Ніж у спину": Зеленський зробив заяву про Крим відразу після згоди Путіна на зустріч

понеділок, 18 листопад 2019, 10:00

Президент запевнив, що КПВВ на адміністративному кордоні з Кримом "тимчасові". Президент України Володимир Зеленський 15 листопада заявив про обов'язкове повернення анексованого Криму під контроль України. Зробив він це в той самий день, коли президент...