Хіти тижня. Підняти "підгорілий" рейтинг "скотинякам": Ляшко назвав Вакарчука боягузом, розповівши байку про зустріч під час окупації Криму

Соціологи стверджують, що "Голос" вже з'їв руйтинг "Радикальної партії" до 2,5% відсотків, і доїдатиме надалі. У цих умовах головний радикал вдався до відчайдушного кроку.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вважає лідера партії «Голос» Святослава Вакарчука боягузом, а тому ніколи за нього не проголосує. Про це нардеп розповів в інтерв’ю Наталії Влащенко, зазначають Патріоти України.

За словами Ляшка, 8 березня 2014 року в момент окупації Криму, коли російські війська блокували українські військові частини, він разом з Андрієм Лозовим, фотографом Османом Карімовим і охоронцем Сергієм прилетіли в аеропорт Сімферополя. Там його зустрічали помічник і кримські татари.

“Я вже вийшов з аеропорту, мене ніхто не помічає, мене оточили люди. І хтось говорить мені, що в аеропорту заблокований Вакарчук. Вони його не випустили. Лозовий мені, здається, сказав. Спробуймо його звільнити… Ми вже збиралися їхати. Я – тому, звільняти Вакарчука… У віп-залі знаходимо в кімнаті Вакарчука. Сидить під столом якийсь пацан, прикрившись”, – сказав він.

Як стверджує лідер Радикальної партії, Вакарчук бився в істериці і кричав щось не зрозуміле.

Розповідаючи це, Ляшко висловив готовність провалитися, якщо його розповідь не правдива, і закликав у свідки Господа Бога.

«Ось сидить під столом людина, яка втратила адекватність, якому треба привезти вагон памперсів, який в істериці б’ється…», — додав він.

Ця історія для Ляшка – ілюстрація того, що з себе представляє фронтмен «Океану Ельзи».

Тему Вакарчука, "головний радикал, закінчивши оповіді про своє важке дитинство, перший сексуальний досвід та зраду однопартійців ("вициганівши" попутньо мідний горщик в студії) підняв на 22-й хвилині інтерв'ю

Хтось замітає сліди?: У мережі показали велику пожежу в Росії на базі ГРУ (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:59

Пожежа сталася в адміністративному корпусі військової частини, розташованому в провулку Бестужева в місті Сочі. У російському місті Сочі сталася пожежа у військовій частині, яку в мережі називають базою "ПВК Вагнера" Головного розвідувального управлінн...

Слава ВМСУ! Тепер вже українські Island через Атлантику та Середземномор'я прямують до Одеси (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:57

Вже наступного тижня поповнення в кораблях та їх екіпажах чекають на Батьківщині. У першій половині жовтня вони були завантажені на суховантаж у Балтиморі, який зараз доставляє їх до Одеси. Прибуття очікується у 20-х числах жовтня, тобто наступного тиж...