Хіти тижня. Підняти "підгорілий" рейтинг "скотинякам": Ляшко назвав Вакарчука боягузом, розповівши байку про зустріч під час окупації Криму

Соціологи стверджують, що "Голос" вже з'їв руйтинг "Радикальної партії" до 2,5% відсотків, і доїдатиме надалі. У цих умовах головний радикал вдався до відчайдушного кроку.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вважає лідера партії «Голос» Святослава Вакарчука боягузом, а тому ніколи за нього не проголосує. Про це нардеп розповів в інтерв’ю Наталії Влащенко, зазначають Патріоти України.

За словами Ляшка, 8 березня 2014 року в момент окупації Криму, коли російські війська блокували українські військові частини, він разом з Андрієм Лозовим, фотографом Османом Карімовим і охоронцем Сергієм прилетіли в аеропорт Сімферополя. Там його зустрічали помічник і кримські татари.

“Я вже вийшов з аеропорту, мене ніхто не помічає, мене оточили люди. І хтось говорить мені, що в аеропорту заблокований Вакарчук. Вони його не випустили. Лозовий мені, здається, сказав. Спробуймо його звільнити… Ми вже збиралися їхати. Я – тому, звільняти Вакарчука… У віп-залі знаходимо в кімнаті Вакарчука. Сидить під столом якийсь пацан, прикрившись”, – сказав він.

Як стверджує лідер Радикальної партії, Вакарчук бився в істериці і кричав щось не зрозуміле.

Розповідаючи це, Ляшко висловив готовність провалитися, якщо його розповідь не правдива, і закликав у свідки Господа Бога.

«Ось сидить під столом людина, яка втратила адекватність, якому треба привезти вагон памперсів, який в істериці б’ється…», — додав він.

Ця історія для Ляшка – ілюстрація того, що з себе представляє фронтмен «Океану Ельзи».

Тему Вакарчука, "головний радикал, закінчивши оповіді про своє важке дитинство, перший сексуальний досвід та зраду однопартійців ("вициганівши" попутньо мідний горщик в студії) підняв на 22-й хвилині інтерв'ю

"Юрист, економіст чи фінансист": Відомий журналіст спрогнозував, хто може претендувати на крісло прем'єра після виборів

п’ятниця, 19 липень 2019, 18:28

Новий Кабінет міністрів України повинен очолити не політик, а технократ, досвідчений юрист, економіст чи фінансист, заявив відомий журналіст і телеведучий Євген Кисельов, повідомляють Патріоти України. . "Я не вірю в те, що прем'єром при президенті Зе...

"Дуже неприємна процедура": Люди Зеленського в ОПУ не будуть подавати декларації

п’ятниця, 19 липень 2019, 18:15

Співробітники Офісу президента не збираються подавати податкові декларації, тому що "це дуже неприємна процедура". Про це сказав помічник президента Сергій Шефір в інтерв'ю LB.ua, повідомляють Патріоти України. Він пояснив це тим, що робота в Офісі пре...