Хіти тижня. Підробка чи бренд? Користувачі соцмережі заявили, що нелегали на білорусько-польському кордоні вдягнені в куртки за $1000 (фото)

У нелегалів, які штурмують білорусько-польський кордон, помітили нібито дуже дорогий одяг. Зокрема, в соцмережах стверджують, що вартість курток, в які одягнені вихідці з бідних країн, може сягати тисячі доларів. Одяг нелегалів оцінили користувачі у Twitter, передають Патріоти України.

Один із них опублікував фото біженця в нібито дуже дорогій брендовій куртці. У соцмережі стверджують, що нелегал, який штурмує кордон, одягнений у пуховик PBI Chilliwack бренда Canada Goose. З урахуванням знижки в інтернеті, його можна придбати за 4 тисячі польських злотих або одну тисячу доларів.

"Поляки оцінюють екіпірування нелегалів (бідних біженців), які прагнуть перетнути кордон їхньої країни. Таку куртку в Польщі після уцінки можна купити приблизно за 4 тисячі злотих (тисяча доларів)", – пишуть люди в Twitter.

Мігранти з Білорусі в одязі за тисячу доларівАле водночас інші користувачі Twitter у коментарях під постом припустили, що мігрант може бути одягнений не в оригінальну куртку, а в підробку під дорогий бренд. Варто зазначити, що і в Україні охочим купити схожий пуховик доведеться викласти кругленьку суму. У середньому інтернет-магазини пропонують пуховик за 27 тисяч гривень.

PBI Chilliwack бренда Canada Goose

Не встигли росіяни нахвалитися як слід: ЗСУ звільнили село на Дніпропетровщині, в ході операції знищивши та полонивши десятки окупантів (відео)

неділя, 7 грудень 2025, 7:35

Сили оборони звільнили село Тихе на Дніпропетровщині від росіян . 6 грудня стало відомо, що військові 67-ї окремої механізованої бригади ЗСУ звільнили село Тихе на території Дніпропетровської області. Про це повідомляється на сторінці бригади у Facebo...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 7 грудня

неділя, 7 грудень 2025, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 07.12.25 орієнтовно склали: