Хіти тижня. "Після висловлювань про Крим друга Путіна звільнять з "Газпрому", - Вітренко

Ексканцлер Німеччини вважає, що Росія не поверне півострів Україні навіть після зміни президента.

Герхард Шредер

Російська Федерація неминуче поверне Україні окуповану територію Автономної Республіки Крим, і трапитися це може досить скоро. Таку точку зору висловив виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко на своїй сторінці у Фейсбук, передають Патріоти України.

Причиною для такої реакції українського чиновника послужила заява колишнього канцлера Федеративної Республіки Німеччини Герхарда Шредера, який зараз займає одну з ключових посад в російській державній компанії "Газпром", і вважає, що навіть якщо Володимир Путін і піде з поста президента Росії, Кремль ні за що не погодиться повернути Крим Україні. Крім того, Шредер закликав зняти санкції ЄС проти Росії у зв'язку з пандемією коронавіруса.

У свою чергу, Юрій Вітренко висловив упевненість в тому, що самого Шредера незабаром можуть звільнити з "Газпрому", як це вже було з Дмитром Медведєвим. "Північний потік - 2" до цих пір не побудували. Медведєва звільнили з "Газпрому". Точно така ж доля чекає і Шредера, а Крим Росія поверне Україні", - заявив Вітренко.

Ще чотири європейські країни приєдналися до антиросійських санкцій за агресію проти України

вівторок, 24 листопад 2020, 0:25

Ще чотири країни приєдналися до європейських санкцій щодо Росії через агресію проти України. Персональні санкції щодо 41 особи та 28 організацій будуть діяти до 15 березня 2021 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Ради Європи...

Радник Єрмака розповів про свої стосунки з проросійським пропагандистом Шарієм

вівторок, 24 листопад 2020, 0:19

Радник Єрмака Михайло Подоляк переконує, що наразі немає жодних взаємин із проросійським журналістом Анатолієм Шарієм. Хоча підтвердив, що свого часу вони разом працювали, зазначають Патріоти України. Як зауважив радник керівника ОПУ, він був редакторо...