
Одіозний нардеп Вадим Рабинович опублікував знущальний пост з Москви, показавши фотографії прогулянки по Красній площі. При цьому він заявив, що до нього ставляться доброзичливо, натякаючи на необхідність встановлення дружби з Росією, передають Патріоти України.
Все це виглядає насмішкою над українцями, оскільки на Донбасі шостий рік триває російська окупація. Також 6 років як захоплений Крим. Кожен день з фронту приходять повідомлення про загибель українських захисників і обстрілі населених пунктах росіянами. Однак все це Рабиновича не бентежить. Він відправився до своєї внучки, яка живе разом з дочкою в Москві. Рабинович показав фотографії та відео з центру Москви.
"Люди очень благожелательны. Когда узнают, что из Украины - еще больше. Еще раз убедился,что вражду раздувают искусственно. Будем все делать,что б вернулся мир и здравый смысл", - заявив він.


Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...