Хіти тижня. "Плод дозревает, и воды скоро отойдут": Саша Сотник назвав дату ймовірного вторгнення військ РФ до України

На тлі концентрації російських військ на кордоні України у Москві посилилася войовнича риторика. Ризик нової ескалації дуже великий. Про це у своєму блозі у Telegram заявив російський журналіст та опозиціонер Олександр Сотник, передають Патріоти України.

"Сразу несколько "пещерных мыслителей" заявили о неизбежности войны на украинском направлении. Владислав Сурков… рассказал о том, что "империя будет неизбежно расширяться". ГРУшник Стрелков подтвердил, что дальнейшая эскалация - дело решенное. И, наконец, политолог Сатановский высек искры копытами, заявив, что это будет еще и противостояние Западу", - розповів Сотник.

Він констатував, що режим Володимира Путіна "вагітний війною". "Чудовищный плод дозревает, и воды скоро отойдут. Когда именно? Я бы советовал не расслабляться… Может разродиться войной аккурат к Рождеству - где-то 24 - 25 декабря", - висловив свою думку журналіст.

Окупанти змінюють напрямки своїх ударів: Представник ГУР Міноборони розповів, що стає головною ціллю для атак

середа, 22 березень 2023, 23:52

Ворог переорієнтовує напрямки для завдавання ракетних ударів по Україні. Енергетична інфраструктура залишиться під прицілом. Водночас головною ціллю стають військові об'єкти, а також концентрація військ ЗСУ і логістика. Про це в інтерв'ю розповів засту...

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...