Хіти тижня. "Плод дозревает, и воды скоро отойдут": Саша Сотник назвав дату ймовірного вторгнення військ РФ до України

На тлі концентрації російських військ на кордоні України у Москві посилилася войовнича риторика. Ризик нової ескалації дуже великий. Про це у своєму блозі у Telegram заявив російський журналіст та опозиціонер Олександр Сотник, передають Патріоти України.

"Сразу несколько "пещерных мыслителей" заявили о неизбежности войны на украинском направлении. Владислав Сурков… рассказал о том, что "империя будет неизбежно расширяться". ГРУшник Стрелков подтвердил, что дальнейшая эскалация - дело решенное. И, наконец, политолог Сатановский высек искры копытами, заявив, что это будет еще и противостояние Западу", - розповів Сотник.

Він констатував, що режим Володимира Путіна "вагітний війною". "Чудовищный плод дозревает, и воды скоро отойдут. Когда именно? Я бы советовал не расслабляться… Может разродиться войной аккурат к Рождеству - где-то 24 - 25 декабря", - висловив свою думку журналіст.

"Подоїть" ще підприємців? Гетманцев заявив, що влада Зеленського обійдеться без кредиту МВФ

понеділок, 17 січень 2022, 23:56

Україна за відсутності додаткових потрясінь може пройти друге півріччя 2022 року без термінового укладання нової програми з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Так вважає голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Да...

З архіву ПУ. Попереджати треба! У Києві помітили "прапори" "ДНР" і людей з автоматами. Поліція дала роз'яснення (фотофакти)

понеділок, 17 січень 2022, 23:30

Чимало людей в мережі вказують на легковажність організаторів. Попереджати треба. В столиці проживають тисячі ветеранів війни на Сході. У багатьох є зброя і "планки опущені" на "сепарню". У п'ятницю, 15 січня 2021 року, в Києві на вулиці Валерія Лобано...