
На брифінгу речника МЗС РФ Марії Захарової сербський снайпер "ДНР" Деян Берич ("Декі") заявив, що незабаром у терористів на Донбасі може закінчитися терпіння і вони почнуть давати жорстку відсіч українським захисникам, повідомляють Патріоти України.
У такій риториці може бути завуальована погроза Росії про повернення до гарячої фази війни на українській території, зазначив у своєму відеоблозі на YouTube журналіст Роман Цимбалюк.
"Після цього пропагандисти зазвичай починають розповідати, що "ополченці", тобто колаборанти чи російські бойовики, вистрибувати хочуть з окопів і бігти з автоматами завойовувати Київ. Насправді я б такі слова сприймав серйозно, тому що таким чином Кремль може просто почати натякати: "Будете далі відстоювати незалежність України, тоді приїде з Російської Федерації нова партія російських бойовиків", – сказав він.
Цимбалюк додав, що не сумнівається в тому, що нову хвилю окупантів в Росії традиційно будуть називати повсталим населенням українського Донбасу.
"Звісно, речник МЗС Росії буде їх теж називати "шахтарями і трактористами", які чомусь перед поїздкою "пішли у відпустку" або "звільнилися" зі Збройних сил, але забули здати автомати і поставити в бокси танки. Така особливість російської держави. Можливо, це пов'язано зі скріпами", – зазначив журналіст.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...