Хіти тижня. "Побегут завоевывать Киев": Цимбалюк заявив про загрозу нового витка війни з Росією (відео)

На брифінгу речника МЗС РФ Марії Захарової сербський снайпер "ДНР" Деян Берич ("Декі") заявив, що незабаром у терористів на Донбасі може закінчитися терпіння і вони почнуть давати жорстку відсіч українським захисникам, повідомляють Патріоти України.

У такій риториці може бути завуальована погроза Росії про повернення до гарячої фази війни на українській території, зазначив у своєму відеоблозі на YouTube журналіст Роман Цимбалюк.

"Після цього пропагандисти зазвичай починають розповідати, що "ополченці", тобто колаборанти чи російські бойовики, вистрибувати хочуть з окопів і бігти з автоматами завойовувати Київ. Насправді я б такі слова сприймав серйозно, тому що таким чином Кремль може просто почати натякати: "Будете далі відстоювати незалежність України, тоді приїде з Російської Федерації нова партія російських бойовиків", – сказав він.

Цимбалюк додав, що не сумнівається в тому, що нову хвилю окупантів в Росії традиційно будуть називати повсталим населенням українського Донбасу.

"Звісно, речник МЗС Росії буде їх теж називати "шахтарями і трактористами", які чомусь перед поїздкою "пішли у відпустку" або "звільнилися" зі Збройних сил, але забули здати автомати і поставити в бокси танки. Така особливість російської держави. Можливо, це пов'язано зі скріпами", – зазначив журналіст.

Хіти тижня. Чому "Слуга народу" набере менше голосів, ніж очікується: Соціолог дала пояснення

четвер, 18 липень 2019, 3:00

Цілком ймовірно, що "Слуга народу" набере менше голосів, аніж прогнозують соціологічні служби. По-перше, їх прихильники, здебільшого, молодь, яка роз’їдеться, по-друге - спрацює фактор абсолютної перемоги. Таку думку висловила директор фонду Демократи...

Хіти тижня. "Лошарик" как сигнал опасности странам арктического совета", - Злий Одесит

четвер, 18 липень 2019, 0:35

Мало хто акцентує увагу на тому, що у Росії не менші за амбітністю види на Арктику, ніж на Україну або будь-яку іншу країну. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Как-то раз, президент России Влад...