Хіти тижня. "Подітися вже нема куди": "Росіяни повинні каятися перед українцями, як німці у 1945-му", - Шендерович

Громадяни Росії, які підтримують дії Володимира Путіна в Україні, повинні пройти шлях покаяння за прикладом німців у ХХ столітті.

Віктор Шендерович

Таку думку у своєму блозі висловив відомий російський письменник, драматург і журналіст Віктор Шендерович, передають Патріоти України.

Він каже, що його дуже жорстко критикують за таке формулювання, але "подітися вже нема куди". "Каятися треба нам. Україні нема за що каятися перед нами. Ми – інтервенти і наше покаяння, я сподіваюся, попереду, бо вихід кудись у новий стан може відбутися тільки через покаяння. Німцям трошки пощастило – їх перемогли, їх змусили вступити на шлях покаяння, у них не було вибору, їх ніхто не питав", – пояснив він.

За словами Шендеровича, дуже показовим є той факт з історії, коли у 1945-му почалося усвідомлення того, що насправді накоїв Адольф Гітлер. "Ви знаєте, як видавалася в Берліні, в американській зоні, гуманітарна допомога влітку 1945 року? В кінотеатрах. Подивися фільм, як бульдозерами згрібають трупи в Освенцимі, у Бухенвальді. Подивися це кіно. Ти, який голосував за Гітлера, подивися це кіно, а на виході отримай заварку, буханку хліба, воду і завтра приходь подивитися кіно. І так кілька десятиліть, умовно кажучи", – розповів він.

Військовим наказали вибирати воду з калюж перед приїздом Зеленського

субота, 11 липень 2020, 0:25

Військовим авіаторам наказали вибирати воду з калюж на дорозі перед приїздом Зеленського до частини. Військові з 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації вигрібали воду з калюж пляшками і листям, таким чином осушуючи болото. Як йдеться у повідо...

"Глибоко шкодуємо про рішення Туреччини": Святу Софію можуть виключити зі списку ЮНЕСКО

п’ятниця, 10 липень 2020, 23:50

Турецькому уряду нагадали, що подібні рішення мають прийматися після попереднього діалогу. В ЮНЕСКО розчаровані рішенням Туреччини перетворити собор Святої Софії з музею на мечеть. Про це йдеться в комюніке організації, в якому зазначається, що таке пи...