Хіти тижня. Поганий початок: Новопризначений харківський губернатор проігнорував всеукраїнську акцію "Запали свічку", - журналіст

23 листопада на площі Свободи до річниці Голодомору харків'яни приєдналися до всеукраїнської акції "Запали свічку".

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер

У Харкові керівники місцевої облдержадміністрації не взяли участь у всеукраїнській акції "Запали свічку". Про це на своїй сторінці в Facebook написав харківський фотограф, власний кореспондент газети "Сільські вісті" Леонід Логвиненко, передають Патріоти України.

"У Харкові запалили свічки біля намету перемоги. Навпроти, у вікнах ОДА, ВОНИ НЕ МЕРЕХТІЛИ. Тому учасники акції поставили свічки пам'яті біля ОДА", - зазначив він, опублікувавши низку фото.

Користувачі мережі обурилися тим, що керівництво Харківської ОДА не брало участі у всеукраїнській поминальній акції "Запали свічку". "Темні вікна ОДА - це сором... Здається, за останні роки вперше. Може, до влади прийшли онуки і правнуки тих комсомольців і партійців, які витрушували останнє? І вони просто бояться?" - прокоментувала повідомлення харківська активістка Ольга Багалій.

"Вперше за всі роки вороги відкрито пішли в наступ на гірку пам'ять українського народу. Ганьба Харківській ОДА! Соромно за нелюдей", - написала відома харківська письменниця, член Національної спілки письменників України, автор збірки віршів "Голодомор" Ніна Виноградська.

На сайті Харківської ОДА також немає жодної згадки про участь керівництва області або структурних підрозділів адміністрації у всеукраїнській акції "Запали свічку".

Шовінізм високо піднімає голову: Полякам сподобався курс на міжнаціональний розбрат з українцями - рейтинг Навроцького встановив історичний рекорд, - соціологи

п’ятниця, 26 червень 2026, 20:46

Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...

Російські загарбники зібрали все, що могло їхати і кинули на прорив: На Вовчанському напрямку українські вовкодави швидко скерували окупантів дорогою на пекло (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 20:31

Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...