Хіти тижня. Погляд з Банкової: "Росія атакуватиме Україну чотирма силами", - Арестович про затяжну війну

Росія буде використовувати військову, дипломатичну, інформаційну та економічну силу і в найближчі 10 років буде продовжувати атакувати Україну. Таку думку висловив радник української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу Олексій Арестович, зазначають Патріоти України.

"На початку березня Байден сказав, що світ розділився на демократію і авторитаризм, до якого він відніс Іран, Росію і КНР, і заявив, що США готові боротися силою за демократію в усьому світі. Потім візит Лаврова до Китаю, потім до Ірану. Фактично можна сказати, що зараз, як у холодну війну, створюється два величезних блоки, а Україна між ними опинилася", - заявив радник української делегації в ТКГ.

За прогнозом Арестовича, для України "миру не буде".

"Нас Російська Федерація буде атакувати постійно, як мінімум в найближчі 10 років, використовуючи всі чотири сили, які є у держави: військову, дипломатичну, інформаційну та економічну. Політика влади полягає в тому, щоб зняти військову складову, зупинити загибель військових і мирних жителів, і одночасно прискорення інтеграції з НАТО. Будучи де-факто правим флангом НАТО восьмий рік, ми розраховуємо на гідну підтримку партнерів. І вони розглядають нас як країну, яка несе передовий тягар опору блоку авторитарних держав", - заявив Арестович, передає Україна 24.

"Їм краще триматись подалі від Криму": Росія влаштувала істерику з погрозами через кораблі НАТО в Чорному морі

вівторок, 13 квітень 2021, 15:15

Заступник глави МЗС Росії Сергєй Рябков, коментуючи у вівторок направлення американських військових кораблів у Чорне море, заявив, що США краще "триматися подалі" від Криму "для їх же блага", передають Патріоти України. . Рябков заявив, що своїми діями...

Хіти тижня. Цілком очікувано: Спікер Путіна заявив, що "Россия готова "защищать" жителей Донбасса с российскими паспортами"

вівторок, 13 квітень 2021, 15:00

На тлі зростання напруженості навколо окупованої частини Донбасу в Кремлі дали зрозуміти, що російська влада буде "захищати" місцевих жителів, які отримали паспорти Росії. Російське інформаційне агентство "Новости" з посиланням на заяву спікера Кремля ...