
"Глава" незаконної окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов заявив, що Україна нібито "неминуче" втратить ще кілька областей, зазначають Патріоти України.
"Неминуче підуть й інші, як мінімум південно-східні області", – стверджує маріонетка Кремля на своїй сторінці в забороненій в Україні соцмережі "ВКонтакте". Відповідним постом Аксьонов відреагував на традиційну щорічну смолоскипну ходу до дня народження Степана Бандери, яка пройшла в Києві та інших містах 1 січня.
Так званий глава захопленого Криму озвучив популярні тези пропагандистів про "нацистів" і "бандерівців" в Україні. Також він возвеличив "русскій мір", в якому Україна нібито може стати "вільною і незалежною".
Аксьонов заявляє, що "Крим не хотів, не міг і не став залишатися в складі бандерівської і русофобської України". Про незаконне захоплення українського півострова російськими військовими він, звичайно ж, не згадав.
Окупант порівняв "ідеологію нацизму" зі штучним вірусом. Так, Аксьонов зробив безглузду заяву: нібито вона "створена в ідеологічних лабораторіях і занесена із Заходу".
Обережно, повідомлення транслює російську пропаганду!

Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...
Українські дрони-перехоплювачі наразі не можуть системно протидіяти російським реактивним безпілотникам, адже мають недостатню швидкість. Перехоплення таких цілей поки що залежить переважно від досвіду операторів, їхніх навичок та сприятливих обставин...