Хіти тижня. Похід у владу: Соціолог розповів, у кого забере голоси нова партія Вакарчука

У тому випадку, якщо музикант Святослав Вакарчук братиме участь у парламентських виборах, то найбільше його підтримають жителі західних регіонів України.

Святослав Вакарчук

Таку думку висловив директор Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович, передають Патріоти України.

«По-перше, голоси із західної України, конкретно з міста Львова. Це перше. Відповідно це електорати, як Анатолія Гриценка, Андрія Садового, так і Петра Порошенка, і частково Юлії Тимошенко, але дуже частково. І частково, звичайно, Володимира Зеленського, але це вже буде скоріше на території не тільки у Львові, в Галичині й в західній Україні, але й у всіх інших регіонах. Тому по лінії “новий-старий”, звичайно, Святослав Вакарчук може претендувати на частину електорату Володимира Зеленського», – вважає соціолог.

На його думку, за Вакарчука віддадуть голоси жителі навіть тих західних областей, де підтримка Зеленського на президентських виборах була меншою. Таким чином музикант може повторити «феномен Зеленського», але для західної і центральної України.

«Колись, коли це все починалося, Володимир Зеленський набирав найбільше на заході й на півдні України, в центрі вже трохи менше, а Святослав Вакарчук набирав на західній Україні та в центрі. Відповідно це були два такі кандидати однакові для двох різних Україн, як захід і схід. А тепер, коли Володимир Зеленський став президентом, питання наскільки його виборець, той, хто віддав свій голос за нього, готовий буде підтримувати його в подальшому чи можливо знову-таки може перейти на якісь нові політичні проекти, у даному випадку ми говоримо про партію Святослава Вакарчука», – зазначив Антипович.

Він додав, що Вакарчуку необхідно якомога швидше оголосити про своє рішення брати участь у парламентських виборах, інакше він може втратити частину електорату.

«Звичайно, що очікування на похід Вакарчука у владу ще на президентських виборах було досить високим, але починаючи з осені, коли не було ніяких кроків або заяв з приводу цього, то виборець десь перегорів, а десь обрав собі іншого кандидата чи інших кандидатів. Звичайно, зараз Святославу Вакарчуку необхідно якомога швидше, напевно, оголошувати про своє бажання. Те, що є бажання, він вже сказав, а тепер питання про якусь конкретику. І починати працювати над своїм політичним майбутнім», – підсумував директор групи «Рейтинг».

Хіти тижня. "Найдивніший фейк року": Єрмак відреагував на фото військових без тарілок за столом із Зеленським

четвер, 22 жовтень 2020, 16:00

Володимир Зеленський у День захисника України відвідав військових в ООС. Вже традиційно президент у компанії керівника Офісу Президента Андрія Єрмака пообідав з військовими. Одразу після цього у мережі вибухнув скандал. Річ у тім, що на одному з фото в...

Це "вирок" для країни: Зеленський виступив з важливою заявою щодо жорсткого карантину в Україні і пообіцяв всім "унікальну" вакцину

четвер, 22 жовтень 2020, 15:15

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву про введення жорсткого карантину в країні. Про це повідомляє ТСН. Останнім часом в Україні фіксують щоденний приріст інфікованих COVID-19 6-7 тисяч, передають Патріоти України. Глава держави підкресл...