Хіти тижня. Похід у владу: Соціолог розповів, у кого забере голоси нова партія Вакарчука

У тому випадку, якщо музикант Святослав Вакарчук братиме участь у парламентських виборах, то найбільше його підтримають жителі західних регіонів України.

Святослав Вакарчук

Таку думку висловив директор Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович, передають Патріоти України.

«По-перше, голоси із західної України, конкретно з міста Львова. Це перше. Відповідно це електорати, як Анатолія Гриценка, Андрія Садового, так і Петра Порошенка, і частково Юлії Тимошенко, але дуже частково. І частково, звичайно, Володимира Зеленського, але це вже буде скоріше на території не тільки у Львові, в Галичині й в західній Україні, але й у всіх інших регіонах. Тому по лінії “новий-старий”, звичайно, Святослав Вакарчук може претендувати на частину електорату Володимира Зеленського», – вважає соціолог.

На його думку, за Вакарчука віддадуть голоси жителі навіть тих західних областей, де підтримка Зеленського на президентських виборах була меншою. Таким чином музикант може повторити «феномен Зеленського», але для західної і центральної України.

«Колись, коли це все починалося, Володимир Зеленський набирав найбільше на заході й на півдні України, в центрі вже трохи менше, а Святослав Вакарчук набирав на західній Україні та в центрі. Відповідно це були два такі кандидати однакові для двох різних Україн, як захід і схід. А тепер, коли Володимир Зеленський став президентом, питання наскільки його виборець, той, хто віддав свій голос за нього, готовий буде підтримувати його в подальшому чи можливо знову-таки може перейти на якісь нові політичні проекти, у даному випадку ми говоримо про партію Святослава Вакарчука», – зазначив Антипович.

Він додав, що Вакарчуку необхідно якомога швидше оголосити про своє рішення брати участь у парламентських виборах, інакше він може втратити частину електорату.

«Звичайно, що очікування на похід Вакарчука у владу ще на президентських виборах було досить високим, але починаючи з осені, коли не було ніяких кроків або заяв з приводу цього, то виборець десь перегорів, а десь обрав собі іншого кандидата чи інших кандидатів. Звичайно, зараз Святославу Вакарчуку необхідно якомога швидше, напевно, оголошувати про своє бажання. Те, що є бажання, він вже сказав, а тепер питання про якусь конкретику. І починати працювати над своїм політичним майбутнім», – підсумував директор групи «Рейтинг».

Хіти тижня. "Тихая зачистка, или Зачем в ОРДЛО ускорили отстрел командиров "ополчения", - Жирохов

вівторок, 28 січень 2020, 16:00

"На фоне серьезного обострения на фронте внутри оккупированных территорий идут достаточно интересные процессы, которые пока остаются в медийной тени", - пише у своєму блозі Михайло Жирохов, передають Патріоти України, і продовжує:. "Речь идет о продолж...

"Ніяких коментарів": Глава української делегації в ПАРЄ несподівано втекла від журналістів (відео)

вівторок, 28 січень 2020, 15:43

Народний депутат від "Слуги народу" Єлизавета Ясько, яка очолює українську делегацію, що бере участь в зимовій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), проігнорувала українських журналістів, фактично втікши від заданих питань. Відповідне відео...