Хіти тижня. Поки не пізно: У Зеленського реально є шанс увійти в історію, - Хатія Деканоїдзе

На думку Деканоїдзе, саме від президента може зараз залежати питання відставки чинного голови МВС Арсена Авакова.

Хатія Деканоїдзе. Фото: Фокус.

Колишня очільниця Національної поліції Хатія Деканоїдзе вважає, що у шостого президента України Володимира Зеленського є шанс увійти в історію, але за однієї умови. Про це вона розповіла в інтерв’ю, передають Патріоти України.

«Я бачу його як людину нової формації: молодий, який хоче щось змінити. Я бачу, що у нього реально є шанс увійти в історію, якщо спрямувати країну в правильне русло (і правоохоронну систему, і економіку)», – припустила Деканоїзде.

При цьому, за її словами, у команди чинного президента ще є шанс завершити реформу Національної поліції, яка нині, на думку Деканоїдзе, провалена. «Я думаю, що реформа в Україні може бути завершена протягом наступного року-півтора. Тобто я думаю, що політична кон’юнктура дійде до цього, – заявила колишня очільниця Нацполіції. – Треба звільнити повністю правоохоронну систему від політики, інакше, звісно, завжди будуть страждати звичайні люди. Це – моя думка. І я коли йшла з посади, теж про це говорила. Це – дуже важливо».

Окрім того, на думку Деканоїдзе, саме від президента Зеленського може зараз залежати питання відставки чинного голови МВС Арсена Авакова. «Коли команда політична, то вони, звісно, мають понести політичну відповідальність», – вважає вона. Хатія Деканоїдзе очолювала Національну поліцію України у 2015–2016 роках.

У Білорусі продовжили військові навчання: ЗМІ дізналися деталі та оцінили ризик для України

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:48

У Білорусі продовжили військові навчання щонайменше до 9 липня. Водночас, попри підвищення тривалості навчань на полігонах, білоруська армія, як і раніше, не готова до наступальних операцій. Про це свідчить графік проведення навчань на білоруських полі...

На Миколаївщині українські військові знищили один із найдорожчих безпілотників РФ

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:29

У Миколаївській області українські військові знищили один із найдорожчих російських безпілотників "Форпост". Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у соціальній мережі Facebook. Сталося це в той момент, коли дрон намагався знайти чергову ціль в Миколаї...