Хіти тижня. Поки не пізно: У Зеленського реально є шанс увійти в історію, - Хатія Деканоїдзе

На думку Деканоїдзе, саме від президента може зараз залежати питання відставки чинного голови МВС Арсена Авакова.

Хатія Деканоїдзе. Фото: Фокус.

Колишня очільниця Національної поліції Хатія Деканоїдзе вважає, що у шостого президента України Володимира Зеленського є шанс увійти в історію, але за однієї умови. Про це вона розповіла в інтерв’ю, передають Патріоти України.

«Я бачу його як людину нової формації: молодий, який хоче щось змінити. Я бачу, що у нього реально є шанс увійти в історію, якщо спрямувати країну в правильне русло (і правоохоронну систему, і економіку)», – припустила Деканоїзде.

При цьому, за її словами, у команди чинного президента ще є шанс завершити реформу Національної поліції, яка нині, на думку Деканоїдзе, провалена. «Я думаю, що реформа в Україні може бути завершена протягом наступного року-півтора. Тобто я думаю, що політична кон’юнктура дійде до цього, – заявила колишня очільниця Нацполіції. – Треба звільнити повністю правоохоронну систему від політики, інакше, звісно, завжди будуть страждати звичайні люди. Це – моя думка. І я коли йшла з посади, теж про це говорила. Це – дуже важливо».

Окрім того, на думку Деканоїдзе, саме від президента Зеленського може зараз залежати питання відставки чинного голови МВС Арсена Авакова. «Коли команда політична, то вони, звісно, мають понести політичну відповідальність», – вважає вона. Хатія Деканоїдзе очолювала Національну поліцію України у 2015–2016 роках.

Відвідувати бал у Відні заборонено?: Глава МЗС Австрії запевнив, що візи делегатам РФ видали лише для ПА ОБСЄ

субота, 4 лютий 2023, 20:51

Відвідування Балу академіків членами російської делегації в ПА ОБСЄ, яким видано візи виключно для участі у зимовій сесії асамблеї 23-24 лютого у Відні, буде "кричущим порушенням міжнародного права". Про це заявив глава МЗС Австрії Александер Шалленбер...

Митні дані видали: Китай постачає РФ технології, потрібні для ведення війни в Україні, - західні ЗМІ

субота, 4 лютий 2023, 20:27

Китай надає технології, необхідні російським військовим для ведення війни в Україні, незважаючи на міжнародні санкції і експортний контроль. Про це свідчить огляд російських митних даних, опублікований The Wall Street Journal, передають Патріоти Україн...