Хіти тижня. "Покидьки, тупиці і бидло": Російський генерал влаштував жорсткі розбірки серед найманців

В "ДНР" вже не приховують ні військової допомоги Росії, ні присутність російських генералів або офіцерів.​

Генерал збройних сил Росії на прізвище Федоров, який недавно приїхав на окупований Донбас в якості одного з кураторів, влаштував жорсткі розбірки серед найманців "ЛДНР" через їхні обстріли українських позицій. Про це у своєму блозі написав донецький блогер Макс Баринов, передають Патріоти України.

За його словами, це викликало цілу істерику в лавах терористів, про що один з них написав в закритому телеграм-каналі.

Скрін-шот"Генерал Федоров, позивний Фокусник, відкрито заявив найманцям "ДНР", що у нього в ЗСУ є однокашник, який скаржиться, що ті постійно провокують українських військовослужбовців. Ця заява викликала істерику в лавах терористів. Виходить, генерал більше вірить українському товаришеві по службі, ніж їм. І взагалі російські генерали викликають у них справжню ненависть і злобу, адже ті відносяться до найманців, як до покидьків, повних тупиць і бидла", – підкреслив блогер.

Таким чином, за його словами, в "ДНР" вже не приховують ні військової допомоги Росії, ні присутність російських генералів або офіцерів.

"Терористи хотіли б активізації війни, тільки кому це потрібно? Російські паспорти видають,"народна влада ДНР" крутить бізнес, всіх все влаштовує. Незадоволені лише патріоти рускої весни. Тільки кому цікава їхня думка", – поцікавився блогер.

Хіти тижня. "Скоро россиян ждет неприятный сюрприз", - Анти-Колорадос

субота, 30 травень 2020, 4:00

Різке падіння цін і попиту на газ в Європі продовжують рвати на шматки бюджет "Газпрому". "Российская пресса изобилует долгими и нудными рассуждениями о "стойкости" российской экономики и о том, что созданная "подушка" продержит страну достаточно долго...

Хіти тижня. Стало відомо, хто може потрапити на місце загиблого нардепа Давиденка в Раді

субота, 30 травень 2020, 1:00

Варто зазначити, що на минулих виборах в український парламент «Радикальна партія» не подолала 5-процентний бар'єр, в результаті чого Олег Ляшко не пройшов в Раду. Олег Ляшко - уродженець Чернігова. Саме по цьому округу - 208 - лідер «Радикальної парті...