Хіти тижня. Політичний гросмейстер від Бога: ​Рахманін озвучив прогноз щодо майбутнього України

Після перемоги Зеленського українці проходять іспит, з котрим не спіткалися протягом останніх десятиріч, а можливо і сторіч. Однак, оскільки Україна - не Росія, є надія що вірус "сильної руки" вдасться перебороти

Формування «моновласті» в Україні стане складним викликом для українського громадянського суспільства, проте українці відомі як народ, який ставить перед собою складні завдання. Про це в інтерв'ю «ФАКТАМ» заявив народний депутат, культовий політичний аналітик, лідер фракції «Голос» у Верховній Раді Сергій Рахманін, зазначають Патріоти України. Далі мовою оригіналу

Разом з тим він попередив, що прискорюючи концентрацію влади, в команді президента Зеленського забувають, що президент - не просто людина, а державний орган, наділений важливими функціями.
«Влада навчилася швидко і ефективно рухатися до поставлених цілей. Але поки не навчилася точно і вірно ці цілі визначати », - констатував політик.
Він також констатував, що період зміни влади - це завжди період розгубленості, а якщо перша особа держави не дає чітких відповідей на чутливі питання, то ризиків для держави стає більше.
«Хоча для самого першої особи це, природно, вигідно. Тому що президент може розраховувати на набагато більші симпатії населення, яке саме "домальовує" його відповіді », - визнав депутат.
Один домислює в політиці Зеленського встановлення міцної дружби з Росією, інший - вгадує в словах президента жорсткість по відношенню до держави-агресора. В результаті обидва опиняються по-своєму мають рацію, тому що з звучашіх з екранів заяв кожен робить власні висновки.
Однак такий період розгубленості має перспективу закінчитися перемогою України. Адже, як нагадав співрозмовник, в 2014 році дуже багато щиро вважали, що державі кінець, однак Україна вистояла і в 2014-му, вистоїть і в 2019-му.

Україна знає, скільки рашистів перебувають на Запорізькій АЕС. Зеленський назвав цифри

понеділок, 26 вересень 2022, 8:48

«Росія захопила цю атомну станцію. Зараз там знаходиться технічний персонал України, але вони – як заручники, бо там знаходиться 500 бойовиків, окрім техніки. Це вже підтвердило МАГАТЕ», – сказав президент. Зазначається, що наразі ЗАЕС відключена і пер...

Чергові трофеї для ЗСУ: Російські окупанти залишили два Т-90А при спробі контратакувати (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 8:29

При спробі контратакувати на Харківщині російські окупанти кинули два танки. OSINT-аналітики Kriegsforscher опублікували відео з двома покинутими Т-90А, передають Патріоти України. Опубліковане відео датується 24 вересня. На ньому видно два танки — од...