Хіти тижня. Полювання на "Дельфіна": "Коли є американський авіаносець, то вони зможуть проводити будь-які роботи на будь-яких ділянках", - Насалик (відео)

У квітні 2019 року український уряд оголосив конкурс на укладення угоди про розподіл вуглеводнів – нафти і газу. Їх пропонують знайти в Чорному морі, у межах ділянки «Дельфін», і ділитися видобутим із державою. Тривалість такої співпраці – 50 років.

Ігор НасаликМіністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик вважає, що у разі перемоги американської компанії в конкурсі на розподіл газоносної ділянки «Дельфін» у Чорному морі, безпеку її робіт на шельфі, частково контрольованому росіянами, забезпечить американський авіаносець. Про цей конкурс йшлося у розслідуванні журналістів програма «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший») – «Полювання на «Дельфіна», передають Патріоти України.

"Палата №6": Ківа знову шокував мережу дивним "номером" у Раді (відео)

четвер, 14 листопад 2019, 15:25

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Ківа знову відмітився дивною поведінкою у Верховній Раді України. На засіданні в четвер, 14 листопада, він стояв біля трибуни й емоційно щось розповідав, розмахуючи руками. Відео з політиком ...

Військові загрози в Чорному та Азовському морях зростають: Міністр оборони зробив тривожну заяву

четвер, 14 листопад 2019, 15:13

Міністр оборони Андрій Загороднюк заявляє, що військові загрози для України в акваторіях Чорного та Азовського морях постійно зростають. Про це міністр написав у Facebook, передають Патріоти України. За словами Загороднюка, він сьогодні бере участь у в...