Хіти тижня. Полювання на "Дельфіна": "Коли є американський авіаносець, то вони зможуть проводити будь-які роботи на будь-яких ділянках", - Насалик (відео)

У квітні 2019 року український уряд оголосив конкурс на укладення угоди про розподіл вуглеводнів – нафти і газу. Їх пропонують знайти в Чорному морі, у межах ділянки «Дельфін», і ділитися видобутим із державою. Тривалість такої співпраці – 50 років.

Ігор НасаликМіністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик вважає, що у разі перемоги американської компанії в конкурсі на розподіл газоносної ділянки «Дельфін» у Чорному морі, безпеку її робіт на шельфі, частково контрольованому росіянами, забезпечить американський авіаносець. Про цей конкурс йшлося у розслідуванні журналістів програма «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший») – «Полювання на «Дельфіна», передають Патріоти України.

Хіти тижня. "Найдивніший фейк року": Єрмак відреагував на фото військових без тарілок за столом із Зеленським

четвер, 22 жовтень 2020, 16:00

Володимир Зеленський у День захисника України відвідав військових в ООС. Вже традиційно президент у компанії керівника Офісу Президента Андрія Єрмака пообідав з військовими. Одразу після цього у мережі вибухнув скандал. Річ у тім, що на одному з фото в...

Це "вирок" для країни: Зеленський виступив з важливою заявою щодо жорсткого карантину

четвер, 22 жовтень 2020, 15:15

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву про введення жорсткого карантину в країні. Про це повідомляє ТСН. Останнім часом в Україні фіксують щоденний приріст інфікованих COVID-19 6-7 тисяч. Глава держави підкреслив, що суворий карантин в кра...