Хіти тижня. Помер відомий російський письменник і вчений

Відомий російський письменник і філософ Микола Лісовий помер на 73-му році життя. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів перший секретар Спілки письменників РФ Геннадій Іванов, повідомляють Патріоти України.

Причину смерті публіциста він не назвав. "Поет, філософ і історик церкви, автор багатьох телевізійних фільмів, заступник голови Імператорського православного палестинського суспільства, член Спілки письменників Росії, один з авторів "Православної енциклопедії", — розповів Іванов.

"Багато хто пам'ятає Миколу Миколайовича за чудовими пасхальними телевізійними репортажами з Єрусалиму. У другій половіне1990-х він вів на РТР щоденну передачу "Православний календар", — нагадав він.

Микола Лісовий

Російські ліберали втрачають удавану порядність на кримському питанні: Парфьонов загримів у "Миротворець"

субота, 24 липень 2021, 11:55

Відомий російський журналіст Леонід Парфьонов опинився в "чистилищі" Миротворця після інтерв'ю з колегою з Києва Євгеном Кисельовим. Під час бесіди автор і ведучий циклу передач "Намєдні" не зміг відповісти на знакове запитання "Чий Крим?". Так, модера...

Може на Банковій дослухаються: Лана Зеркаль розповіла, як треба діяти Україні щодо уоди по "Північному потоку-2":

субота, 24 липень 2021, 11:43

Після оприлюднення угоди США і Німеччини щодо "Північного потоку-2" має докласти масксимум зусиль і довести, що українська газотранспортна система є реальною альтернативою монополії "Газпрому", а її збереження потрібне Європі. Про це написала радниця м...