Хіти тижня. Помста за голосування в ООН: Китай скасував поставку партії вакцин Україні

Китай анулював поставку вакцин Україні через те, що та проголосувала в ООН за резолюцію по Сіньцзяну. Про це заявила заступник держсекретаря США з політичних справ Вікторія Нуланд у ході онлайн-конференції Американської ради з Німеччини, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.
«Україна стала жертвою Китаю, коли проголосувала в Раді ООН з прав людини за резолюцію по Сіньцзяну. Доставка 500 тис. вакцин від коронавіруса з Китаю була скасована», - сказала Нуланд.
В ході виступу вона також зазначила, що США будуть швидко відповідати на спроби загострити ситуацію навколо України, проте Київ має провести реформи. Раніше більше 40 держав зажадали, щоб Китай відкрив представникам ООН доступ в Сінцзян-Уйгурський автономний район для проведення незалежного розслідування. Правозахисники вважають, що місцеве мусульманське населення, представлене уйгурами, систематично піддається дискримінації, а також масовим позасудовим вирокам до в'язниці.

"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...