Хіти тижня. Помста за кібератаки: США прийняли важливе рішення щодо покарання Росії

У понеділок, 30 березня, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп продовжив на рік дію санкцій проти Росії через кібератаки проти США. Відповідну заяву опублікували на сайті Адміністрації глави держави, передають Патріоти України.

Таким чином Трамп підтримав заходи, введені указом, виданим ще під час президентства Барака Обами, проти ряду країн, які представляли загрозу для Штатів у кіберпросторі.

"Це значуща зловмисна діяльність у кіберпросторі досі несе надзвичайну загрозу національній безпеці, зовнішній політиці та економіці США", - сказано в заяві.

Трамп заявив, що він продовжує на один рік надзвичайні заходи, введені указом від 1 квітня 2015 року. Указ дозволяє міністерству фінансів вводити санкції проти осіб, які здійснюють кібератаки проти США. Чиновники можуть блокувати рахунки і будь-які активи на території країни.

Рада ухвалила закон про "злодіїв у законі": У залі "заслухали" кримінальних авторитетів (відео)

четвер, 4 червень 2020, 14:12

Верховна Рада прийняла законопроект №2513 про відповідальність за злочини, вчинені злочинною спільнотою, який вводить в Кримінальний кодекс поняття "злодій в законі". За документ у другому читанні та в цілому проголосували 236 народних депутатів, пере...

Хіти тижня. Рашазаміщення: На модернізовані МіГ-29 почали вішати новітні українські керовані ракети

четвер, 4 червень 2020, 14:00

В ЗСУ розпочався етап випробувань з бойовим застосуванням керованого ракетного озброєння Х-29Т типу «повітря-поверхня» з літака МіГ-29 МУ2, повідомляють Патріоти України з посиланням на Український мілітарний портал. Як ми вже писали, напередодні розпо...