Хіти тижня. Помилка по Фрейду? На з'їзді "Слуги народу" трапився конфуз через російську агресію (відео)

Дуже конкретне і болюче для багатьох українців словосполучення "російська агресія" перетворилося на незрозумілу "осійську агресію".

Дмитро Разумков. Фото: скріншот з відео.

На з'їзді партії президента України Володимира Зеленського "Слуга народу", який відбувся 9 червня, допустили помилку на банері з написом про агресію Росії. Неправильний текст з'явився під час виступу глави політсили Дмитра Разумкова, передають Патріоти України.

Представляючи загальну програмну декларацію партії, одним із принципів вказали наступне: "Осійська агресія ззовні і корупція всередині – головні вороги України", пропустивши першу букву в слові "російська".

Джерело: ТСН.ua

Хіти тижня. Відома піарниця стала спікером нового глави ОПУ (фото)

четвер, 20 лютий 2020, 1:00

Про неї відомо, що її комунікаційне агентство Vector PR займається піар і контент-маркетингом для середнього та великого бізнесу. Пізніше Зарівна пообіцяла дати офіційний коментар з приводу свого призначення.

Ахметов витісняє Коломойського в боротьбі за вплив на Зеленського – західні ЗМІ

четвер, 20 лютий 2020, 0:31

Створення лояльного до президента України Володимира Зеленського телеканала "Україна 24" – крок бізнесмена Ріната Ахметова для посилення впливу на Банкову. Одним із кроків із нейтралізації Коломойського став запуск нового телеканала медіагрупи Ахметова...