Хіти тижня. Популярний у 90-х російський актор заявив, що був готовий "в’їхати у Крим на танку" для підтримки окупації

12 березня 2014 року актор Ігор Угольников підписав звернення діячів культури Російської Федерації на підтримку політики Путіна щодо України і Криму.

Російський актор, режисер і телеведучий Ігор Угольников заявив, що у 2014 році був готовий "в’їхати у Крим на танку" для підтримки окупації. Про це він сказав в інтерв’ю YouTube-каналу Юрія Дудя, передають Патріоти України.

"Я безумовно підтримав Крим (незаконну анексію Росією), і якби було треба, то сам туди поїхав би - на танку або всередині, якщо потрібно було б комусь щось пояснювати", – заявив Угольников.

Ігор Угольников - що відомо про актора

Угольников відомий як кіноактор і ведучий програм "Оба-на!", "Оба-на! Угол-шоу", "Доктор Угол" і "Добрый вечер" в першій половині 1990-х років.

2 липня у українському Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстрували кримінальне провадження щодо російських 60 артистів, які виступали в окупованому Криму. Серед них був і Угольников.

Член комісії щодо ЗМІ Центральної ради прихильників "Єдиної Росії".

12 березня 2014 року підписав звернення діячів культури Російської Федерації на підтримку політики президента РФ Володимира Путіна щодо України і Криму.

23 січня 2018 року підписав звернення до міністра культури Володимира Мединського з вимогою юридичної перевірки і заборони показу в кінотеатрах фільму "Смерть Сталіна".

"Хоч би що зробила РФ, все одно знайдеться хтось, хто скаже, що треба врахувати її інтереси. Світу довго було зручно брати до уваги лише Росію", - Зеленський

четвер, 26 травень 2022, 0:33

Президент України Володимир Зеленський заявив, що світ виявився неготовим до української сміливості, яку наш народ виявляє, даючи відсіч країні-агресору РФ. Це сталося тому, що багатьом було звично та зручно брати до уваги лише Росію. А на Україну вони...

"​В Кремле неожиданно для себя открыли, что войну было легче начать, чем закончить, и тем более закончить на своих условиях", - історик Климовський

четвер, 26 травень 2022, 0:23

"В Кремле неожиданно для себя открыли, что войну было легче начать, чем закончить, и тем более закончить на своих условиях. В результате ведомство лаврова продолжает свою суету с переговорами, чтобы узаконить награбленное и получить передышку перед нов...