
Українські військові влаштували зухвалу "диверсію" на окупованому Донбасі, чим викликали справжню істерику у бойовиків. Відповідне фото розміщено на сторінці "Черговий по дИнИрИ" в Twitter, передають Патріоти України.
Так, бійці Збройних сил України (ЗСУ) закидали позиції бойовиків під Докучаєвськом листівками, на яких вказано, що чекає на ворога - повернення додому "вантажем-200". Варто зазначити, що на акцію вже відреагували в мережі, похваливши організаторів "диверсії" за винахідливість.

Аналітики вважають, що ступень прокремлівської резистенції одіозного лідера Словаччини в силу геополітичних та економічних чинників на порядок менший ніж у відставного наразі Орбана... Попереду черговий торг, де Фіцо спробує знов продати себе подороже
У червні 2026 року Україна нанесла рекордну кількість ударів по об’єктах ВПК РФ. Про це йдеться в російського аналізі “Агентства.Новости”, передають Патріоти України. . Зазначається, що атака ЗСУ на військовий завод “Титан-Баррикади” у Волгограді стал...