Хіти тижня. "Порошенко повторив помилку Зеленського", - Фесенко

Кожен звертається до своїх виборців по своєму телеканалу. Це не дуже приємна і конструктивна тенденція останніх років.

П'ятий президент Петро Порошенко повівся неправильно, коли запустив своє новорічне привітання на власному телеканалі перед вітанням діючого президента Володимира Зеленського. Таким чином повторив минулий приклад з боку Зеленського. Про це сказав політолог Володимир Фесенко, передають Патріоти України.

"Минулого разу Зеленський, як неофіційний кандидат у президенти, вітав українців на телеканалі "1+1". Раніше президента Порошенка. Це стало негативним прецедентом. Не варто було так робити.

На превеликий жаль, цього року точно таким же чином поступив Порошенко. І це теж не правильно. Виглядало як дрібна помста. Треба було стати вище цього. Замість того, щоб об'єднуватися перед зовнішніми викликами, шукати спільне у нашому розвитку, знову бачимо партійне роз'єднання. Яке проявляється у телевізійному просторі.

З боку Порошенка була не стільки оригінальність, скільки наслідування неправильного прикладу. Він, як і Зеленський минулого разу, допустився помилки. Треба дотримуватися традиції. Що державні пріоритети мають бути вищі, ніж політичні і партійні.

Кожен звертається до своїх виборців по своєму телеканалу. Це не дуже приємна і конструктивна тенденція останніх років", - каже експерт.

Джерело: Gazeta.ua

"Водний геноцид" з Поклонською, Аксьоновим та іншими: Окупанти намагаються добути воду для спраглого Криму через міжнародний тиск на Київ

вівторок, 2 червень 2020, 0:15

"#кажете_санкції_не_працюють - Наступний хід крымских колабораціоністів по "воді" - вкидання тези про "водний геноцид" корінних народів Криму через ООН... І про російську річку Дніпро. З якої (зрозуміло хто) краде російську воду. Сьогоднішній виступ На...

Хіти тижня. Викрадений росіянами на кордоні з Кримом боєць ЗСУ був на бойовому посту без зброї

понеділок, 1 червень 2020, 23:55

Викраденим виявився солдат 13-го батальйону 95-ї десантно-штурмової бригади Євген Добринський. Боєць ЗСУ, якого вранці 30 травня на адмінкордоні з Кримом викрали представники спецслужб РФ, перебував на посту без зброї. Про це повідомляє журналіст Юрій ...