Хіти тижня. Порошенко терміново звернувся до українців (відео)

Президент України Петро Порошенко записав термінове відеозвернення до українців. Трансляція звернення відбулася на сторінці Facebook глави держави, повідомляють Патріоти України.

Він назвав своєю головною помилкою те, що не вдалося зупинити війну, оскільки "ключ від миру не в наших руках". Він також висловив жаль у зв'язку з тим, що Україні не вдалося подолати фінансову кризу, яка виникла в результаті російської агресії.

У своєму звернення він також попереджає українців про загрози, які можуть очікувати на Україну в разі перемоги Володимира Зеленського на виборах, і просить зберегти шлях України в ЄС.

Він також зазначає, що прийме будь-який результат виборів 21 квітня. Однак у другому турі просить думати не про Зеленський або Порошенко, а про Україну.

Трамп прагне діалогу з данською автономією: США збираються відкрити в Гренландії консульство

субота, 24 серпень 2019, 8:10

США йдуть на посилення своїх позицій на острові, політичних та економічних. Держдепартамент США запропонував відкрити консульство країни в Гренландії, повідомляють Патріоти України з посиланням на Associated Press. Держдеп пропонує відкрити консульство...