Хіти тижня. Посміхалися агресору в обличчя: Цимбалюк показав сильне фото з полоненими українськими моряками у суді

Судове засідання проходило в закритому режимі та більше 8 годин, але наші полонені трималися гідно.

Українські моряки посміхалися, незважаючи ні на що. Фото: Фейсбук.

У Москві суд продовжив чотирьом полоненим українським морякам утримання під вартою до 24 квітня. Вирок був продовжений Владиславу Костишину, Віктору Беспальченку, Володимиру Лісовому і Володимиру Варімезу. Про це повідомив в Facebook журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.

Також він опублікував фото з українцями з засідання суду, яке проходило в закритому режимі і тривало більше 8 годин. "Поруч службовий пес, без намордника. Вердикт запрограмований: залишити під вартою до 24 квітня. І хто тут фашист?" — підписав він фото, на якому видно посмішки моряків.

Хіти тижня. "Ви вирішили, що ви господарі? Ви - слуги": Мер Тернополя різко звернувся до влади через посилання карантину (відео)

четвер, 6 серпень 2020, 4:00

Міський голова Тернополя Сергій Надал закликав міністра інфраструктури не зупиняти залізничне сполучення з Тернополем, а регіональну комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій - не зупиняти автобусне сполучення, передають Патріот...

Хіти тижня. "Війна Вірменії з Азербайджаном стане катастрофою для зовнішньої політики РФ", - військовий оглядач

четвер, 6 серпень 2020, 3:00

В обох країнах накопичений вибуховий потенціал взаємної ненависті, взаємного озлоблення... Російський військовий оглядач Олександр Гольц розповів, як загострення ситуації між Вірменією і Азербайджаном може обернутися крахом для російської зовнішньої по...