
У Москві суд продовжив чотирьом полоненим українським морякам утримання під вартою до 24 квітня. Вирок був продовжений Владиславу Костишину, Віктору Беспальченку, Володимиру Лісовому і Володимиру Варімезу. Про це повідомив в Facebook журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.
Також він опублікував фото з українцями з засідання суду, яке проходило в закритому режимі і тривало більше 8 годин. "Поруч службовий пес, без намордника. Вердикт запрограмований: залишити під вартою до 24 квітня. І хто тут фашист?" — підписав він фото, на якому видно посмішки моряків.

Партизанський рух «АТЕШ» заявив, що в окупаційній адміністрації тимчасово захопленої частини Херсонської області, яку очолює Володимир Сальдо, панують панічні настрої через регулярні удари по військовій логістиці російських сил, передають Патріоти Укра...
Бельгія не входить до числа країн ЄС, які прийняли найбільше українських біженців. Водночас українці, які оселилися там, часто відзначають високий рівень життя, стабільність та відповідний соцзахист. Про це розповіла українка Тетяна Фещенко, передають ...