Хіти тижня. "Повинен неухильно виконати": Лавров назвав вимогу Росії до Зеленського

Глава МЗС РФ також заявив, що Німеччина і Франція мають зіграти важливу роль, щоб не допустити спроб "ревізії схвалених Радою Безпеки ООН Мінських домовленостей щодо врегулювання ситуації на Донбасі".

Росія чекає від Володимира Зеленського, який переміг на виборах президента України, "неухильного" виконання Мінська-2. Про це на Московській конференції з міжнародної безпеки заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, передають Патріоти України.

"Розраховуємо, що нове українське керівництво усвідомлює свою відповідальність повною мірою і сприятиме подоланню кризи шляхом неухильного виконання Мінського комплексу заходів у рамках Контактної групи і "нормандського формату" у повній відповідності до резолюції Ради безпеки ООН 2202", - сказав Лавров.

Він зазначив, що Німеччина і Франція мають зіграти важливу роль, щоб не допустити спроб "ревізії схвалених Радою Безпеки ООН Мінських домовленостей щодо врегулювання ситуації на Донбасі". За словами Лаврова, п'ять років тому Європейський Союз і США "втрутилися у внутрішні справи України" і "спровокували і підтримали антиконституційний державний переворот", здійснивши "міжнародне правопорушення". Як сказав російський міністр, у результаті дій Заходу Україна стала "великим джерелом регіональної нестабільності". При цьому Лавров звинуватив Захід у "розчленуванні Югославії" і руйнуванні "принципу непорушності кордонів у Європі". "Хотілося б, щоб уроки Югославії, України, Іраку, Лівії, Сирії були нарешті засвоєні в західних столицях. Поки що цього не спостерігається", - заявив він.

Джерело: УНІАН

Дрібниця, але дуже показова: Гордон звернув увагу на особливого члена у складі російської делегації (відео)

середа, 11 грудень 2019, 23:42

Володимир Путін через власну боягузливість дозволив собі порушити міжнародний етикет. Російський лідер Володимир Путін прибув на закрите засідання в рамках зустрічі "Нормандської четвірки" в компанії свого охоронця - величезного чоловіка, який до того ...

Хіти тижня. "Х**ло загубилось": Вираз обличчя Путіна поряд із Зеленським "підірвав" мережу

середа, 11 грудень 2019, 23:30

Після завершення саміту у "нормандському форматі" в Парижі в мережі розійшовся знімок, зроблений під час переговорів, який вже охрестили "фото дня", передають Патріоти України. Його автором є фотограф Ian Langsdon (агентство EPA). На ньому зображені пр...