Хіти тижня. "Пожирає сам себе": Астролог розповів, як хвороба вбиває Медведчука

Популярний астролог Влад Росс заявив, що один з лідерів партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук має поганий гороскоп, який нібито обіцяє неприємності в тому числі і для самого політика, повідомляють Патріоти України.

"У його гороскопі Сірчаний Місяць і Сатурн - в злісному Скорпіоні, що вказує на дуже злопам'ятну людину, яка не здатна забути чи вибачити навіть найменші образи. Крім того, така комбінація планет вказує на те, що це - людина-руйнівник: Чорний Місяць і Сатурн (символ влади) в Скорпіоні несуть руйнівну програму", - зазначив астролог.

Росс додав, що ця особливість є згубною для тієї людини, в гороскопі якої присутнє таке поєднання планет. "Людина нібито пожирає себе сама зсередини, що призводить до серйозних проблем зі здоров'ям. Через це Медведчук вже багато років бореться з небезпечною хворобою - раком. З огляду на, що планети несприятливо розташувалися в Скорпіоні, це вказує, що недуг, швидше за все, вразив систему виділення, чи то яєчка, чи то простату. Саме через недуги Медведчук став схожим на "чахлика невмерущого", - заявив астролог.

За його прогнозами, Віктор Медведчук не зможе прожити більше 5-10 років. "Це максимум, тому що у нього вражаюча ситуація - Плутон в сполученні з Сонцем в будинку передчасного відходу з життя", - зазначив Росс. Крім того, гороскоп Медведчука вказує на те, що ця людина непохитна, він завжди прагне домагатися своїх цілей і того, чого він хоче.

"Висхідний вузол місячної орбіти в Козерозі вказує на політика, який прагне весь час робити кар'єру. Але він приречений бути вкрай непопулярним у себе на батьківщині, в країні, де він живе з дитинства, оскільки заходячий вузол місячної орбіти знаходиться в зодіакальному знаку Рака. Тому до всього, що стосується України, він відноситься негативно. І хоча Медведчук невпинно буде слідувати своїм цілям, в нашій країні у нього це не буде особливо виходити", - вважає експерт.

Астролог також розповів, чим політик може бути небезпечний для України. "Перед Путіним у Медведчука великі зобов'язання, але при цьому він вкрай відданий російському президенту і всьому тому, що вони роблять разом. А вся ця діяльність однозначно не принесе Україні нічого, крім руйнування. Найбільша небезпека для нашої держави полягає в тому, що Медведчук цілком може зруйнувати Україну на дрібні частини, як мінімум він здатний роздрібнити її на західну, східну, південну і т.д. Той курс, яким він зараз йде - це руйнівний шлях для нашої країни", - резюмував він.

Джерело: Главред

Хіти тижня. Бодання у ЗеКоманді: Абромавічус "повстав" через рішення Банкової по "Укроборонпрому"

вівторок, 17 вересень 2019, 14:30

Голова концерну "Укроборонпром" Айварас Абромавичус виступає проти того, щоб акціонером держпідприємства було Міністерство оборони. "Зараз акціонером, можна так сказати, "Укроборонпрому" є Міністерство економічного розвитку, торгівлі і сільського госпо...

"Наших тут багато": Волонтери висунули несподівану версію вбивства в Маріуполі найманця "ДНР"

вівторок, 17 вересень 2019, 13:30

Романа Джумаєва могли вбити колишні "колеги". Волонтери припустили, що бойовика так званої "ДНР" Романа Джумаєва могли ліквідувати його побратими-терористи, повідомляють Патріоти України. Також волонтери навели в якості доказу старе інтерв'ю Джумаєва. ...