Хіти тижня. Пранк "Путін у ліфті": Реакція жителів московського будинку потрапила на відео

Жителі під'їзду не зраділи новому дизайну.

У Москві в ліфті багатоповерхівки пранкер наклеїв портрет президента РФ Володимира Путіна, щоб дізнатися реакцію жителів. Судячи по ролику, розміщеному в YouTube, жителі під'їзду не зраділи новому дизайну свого ліфта, передають Патріоти України.

У кабіні була встановлена прихована камера, яка показала емоції всіх, хто заходив в ліфт і бачив портрет: «Это что за хрень?», «Ну что это?», «Ай, комедия», «Прицепили со всей дури!», «Какой дурак повесил?», «Зачем он здесь?», «Сейчас ему нарисуют рога и усы».

Один чоловік звернувся до портрета зі словами: «Тебя же просто изничтожат!» А дівчина, сміючись, сфотографувалася на колінах перед зображенням Путіна.
В кінці ролика портрет мимоволі впав, налякавши чоловіка, який знаходився в ліфті.

"Корабельна сосна" пролітає?: Оголошені результати екзит-полу на виборах у Миколаєві

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:30

За результатами опублікуванного 25 жовтня екзитполу на виборах у Миколаєві лідирує чинний глава міськради Олександр Сєнкевич. Про це свідчать дані екзитполу на замовлення телеканалу "Україна 24" і програми "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляють П...

"Опитування Зеленського": Результати екзит-полу групи "Рейтинг"

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:21

Соціологічна група Рейтинг озвучила екзит-пол щодо опитування президента Володимира Зеленського, який проводили в день місцевих виборів. Про це повідомляється в ефірі програми "Ніч виборів" з Савіком Шустером, інформують Патріоти України. Респонденти в...