Хіти тижня. Пранк "Путін у ліфті": Реакція жителів московського будинку потрапила на відео

Жителі під'їзду не зраділи новому дизайну.

У Москві в ліфті багатоповерхівки пранкер наклеїв портрет президента РФ Володимира Путіна, щоб дізнатися реакцію жителів. Судячи по ролику, розміщеному в YouTube, жителі під'їзду не зраділи новому дизайну свого ліфта, передають Патріоти України.

У кабіні була встановлена прихована камера, яка показала емоції всіх, хто заходив в ліфт і бачив портрет: «Это что за хрень?», «Ну что это?», «Ай, комедия», «Прицепили со всей дури!», «Какой дурак повесил?», «Зачем он здесь?», «Сейчас ему нарисуют рога и усы».

Один чоловік звернувся до портрета зі словами: «Тебя же просто изничтожат!» А дівчина, сміючись, сфотографувалася на колінах перед зображенням Путіна.
В кінці ролика портрет мимоволі впав, налякавши чоловіка, який знаходився в ліфті.

Хіти тижня. "России предстоит длительная головная боль", - Шевцова

п’ятниця, 21 лютий 2020, 4:00

Америка завжди підігравала Росії. Не розуміючи того. Підігравала фактом свого існування в якості наймогутнішої держави і світового жандарма. І Росія мала привід для його стримування і виправдання свого мілітаризму і войовничого рику. Про це у своєму бл...

Хіти тижня. На охорону Зеленського в Омані з держбюджету витратили 74 тис. грн, - нардеп Гончаренко

п’ятниця, 21 лютий 2020, 1:00

На охорону президента Володимира Зеленського під час його поїздки в Оман було витрачено з державного бюджету 74 тисячі гривень. Про це нардеп від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко написав у Telegram-каналі, передають Патріоти України. . З...