Хіти тижня. "Працював на "хунту" і "кривавий режим Порошенка": Хабарник із Києва став "міністром ДНР" (відео)

Рущак з 2013 по 2015 рік обіймав у Києві не дуже публічну посаду голови Національного агентства з акредитації України (НААУ).

Новим "міністром промисловості" в так званій "ДНР" став Володимир Рущак, який до 2015 року був звичайним українським чиновником, що з ганьбою вилетів зі служби за корупцію. Про це розповів блогер Денис Казанський, передають Патріоти України.

Рущак з 2013 по 2015 рік обіймав у Києві не дуже публічну посаду голови Національного агентства з акредитації України (НААУ). Цей орган видавав дозволи компаніям на заняття сертифікацією українських товарів про відповідність їх нормам Євросоюзу.

"Як і будь-який орган, який видає дозволи і ліцензії, він створює безліч можливостей для корупції. І Рущак цими можливостями користувався. Якщо коротко, суть схеми була такою. Рущак створив приватну комерційну структуру, яка консультувала бізнесменів, як отримати ліцензії в НААУ. І коли підприємці приходили до Рущака, він направляв їх у свою ж контору", – пояснив Казанський.

Це була завуальована форма хабара, хоча і зроблена трохи розумніше, ніж просто брати гроші. Проти Рущака завели кримінальну справу, але він не сів, а відразу втік до Росії.

А через деякий час Рущак сплив в "ДНР" і влаштувався у її "владу". Спочатку він став "заступник міністра промисловості", а днями став "міністром".

"Це дуже смішно. Тому, що український чиновник, який до середини 2015 року працював у Києві, не мав жодного стосунку до "ЛДНР", не співчував сепаратистам і займався своїми корупційними справами, раптом попався на хабарі і втік до Пушиліна. І став його міністром. Тобто люди, які розповідають, що вони борються за народну республіку без олігархів, проти "фашистів", беруть в свої ряди українського шахрая і призначають його міністром. Людину, яка працювала на "хунту" і на "кривавий режим Порошенка". Тобто, непотріб, який повинен був сидіти в українській в'язниці, спокійнісінько знайшло собі притулок на непідконтрольною території і там пішов на підвищення. Став "елітою" республіки", – пояснив блогер.

Тепер Рущак буде в "республіці" займатися тими ж грабежами і віджимами, що і вся інша верхівка бойовиків.

"Єдине, що мене дивує, що досі там є люди, які готові воювати і захищати право ось таких Рущаків грабувати населення", – задався питанням Казанський.

Хіти тижня. "Їх зацікавила колекція Пороха, але не цікавлять колекції Табачника, Медведчука. Дебеерівська ср...нь повинна на колінах просити вибачення", - український письменник

понеділок, 1 червень 2020, 11:30

Музей Івана Гончара давно став для всіх свідомих українців своєрідною святинею, одним із центрів українства. "Ніхто не любить політиків-слабаків. А наш Цахес саме такий. Те, що він сьогодні влаштував зі своєю штатною мадам Пупкіною, видає всі його хвор...

Хіти тижня. Коломойський працює: Імпорт електроенергії з РФ і Білорусі потрібно відновити, - НКРЕКП

понеділок, 1 червень 2020, 10:00

Як при цьому Україна роками обходилась без такого "костиля" до появи лобіста Героса, як і моральність "торгівлі на крові" у некритичній для виживання енергетики царині регулятор не коментує. Нацкомісія з енергетики і тарифів (НКРЕКП) виступає за віднов...