Хіти тижня. "Права справа" звертається до Павла Зіброва: скасуйте гастролі на підтримку сепаратиста!" - Снєгирьов

Жодний гонорар не вартує того, щоб підтримати відкритого прихильника терористів в його намаганнях дорватися до влади. Вас, пане Зібров, знають як чудового українського співака щирого патріота. Невже ви хочете підтримати українськими піснями людину, причет

Днями у мережі з’явилися фотознімки народного артиста України, співака Павла Зіброва в компанії кандидата на виборах до Верховної Ради по 113 округу Володимира Струка.

Знімок з'явився на сторінці «Фонду Володимира Струка» з підписом: «Друг нашого фонду, народний артист України, Павло Зібров. З такими людьми Луганщина непереможна!». Фото зроблене у місті Кремінна на Луганщині, де фонд Струка брав участь у святкуванні 81-ї річниці утворення Луганської області.

У Фонді Струка журналістам повідомили, що у співака і політика «давні особисті взаємини і дружба», і анонсували, що Павло Зібров 12-13 липня поїде до міста Кремінна з концертом.

Нагадаємо, що Струк був одним з активних прихильників російської агресії. Зокрема, він доклався до проведення так званих референдумів за підтримку «ЛНР» 11 травня 2014 року. На згадку свідків, Струк ставив мобільні армійські кухні біля захопленої проросійськими терористами будівлі СБУ, організував групу озброєних бойовиків ( так званий «загін самооборони») у селищі Ювілейне, не приховував симпатії до проросійськи налаштованих людей.

ГІ «Права Справа» звертається до Павла Зіброва з проханням скасувати гастролі на підтримку Струка. Жодний гонорар не вартує того, щоб підтримати відкритого прихильника терористів в його намаганнях дорватися до влади. Вас, пане Зібров, знають як чудового українського співака щирого патріота. Невже ви хочете підтримати українськими піснями людину, причетну до кривавої війни на східних територіях нашої Батьківшини?

Нагадаємо, раніше об'єднання ветеранів АТО у Луганській області оприлюднило звернення до п. Зіброва щодо його концертів на підтримку Струка.
«Павле Миколайовичу! Народний артисте України! Тих, хто розв'язав війну в нашому домі, ми знаємо поіменно. Серед них і цей покидьок із Луганська Володимир Струк, з яким ви так добре позуєте на фото, яке він розмістив на своїх ресурсах. Сподіваємося, що це архів і ви вже давно забули про знайомство із ним», — написали в об'єднанні.

Додамо, що від Струка відмовилися навіть «свої». В медведчуковській партії «Опозиційна платформа – «За життя» нагадали, що єдиний кандидат від них по 113 округу – Олександр Лукашев, а Струк не має жодного до них відношення.

«У 113 виборчому окрузі Луганської області поширюються матеріали передвиборчої агітації самовисуванця Володимира Струка (безпартійного) з текстом «Об'єднуємося заради миру» і загальною фотографією з Юрієм Бойко. Така передвиборна агітація вводить в оману виборців: в даному окрузі «Опозиційна платформа – «За життя» висунула кандидатом в народні депутати Олександра Анатолійовича Лукашева», – повідомляє офіційний сайт політсили.

Токсичність Струка розуміють навіть його вчорашні однопартійці. Тому, п. Зібров, чи варті гроші цього політика вашої репутації?

Опублікував: Дмитро Снєгирьов

Хіти тижня. Нафта для Коломойського: "Вы что там ох*рели? Передайте этому пид*расу, что его уволят! Я зашлю ему (Богдану) постанову. Скажу, что Роман все решил. И еще Беня будет должен Роману", - "Трубу прорвало"

понеділок, 9 грудень 2019, 15:30

Телеграм-канал "Трубу прорвало" злив у мережу новий компромат на українських топ-чиновників, передають Патріоти України. Цитуємо далі:. "Ми там попередній раз анонсували про Бєню, але щось забули викласти запис. Ось тримайте. Епізод відбувається 1 липн...

Боксер відігрався? Нацполіція відкрила кримінальне провадження щодо Андрія Богдана за заявою Кличка

понеділок, 9 грудень 2019, 15:28

"27 листопада 2019 року слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у місті Києві внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального порушення, передбаченого ст. 356 Кримінального кодексу України", -...