Хіти тижня. "Прекратить бандеровский геноцид!": Окупанти Криму хочуть змусити Україну повернути дніпровську воду на півострів

Посередником в переговорах повинен виступити Кремль.

Проросійська влада Криму готує звернення до російського керівництва з проханням ініціювати переговори з Україною щодо забезпечення анексованого РФ півострова питною водою. З такою доповіддю виступив постпред Криму при президенті Росії Георгій Мурадов на засіданні ради щодо поліпшення інвестиційного клімату, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Представники окупованого Криму хочуть, щоб Росія домовилася з Україною про пропуск на півострів річки. "Мы хотели бы просить помочь начать зондаж, может быть, переговорный процесс с украинской стороной о том, чтобы они нашу воду пропускали в Крым. Это не вода реки Днепр, которая принадлежит Украине, это наша вода, идущая с территории РФ", - сказав постпред.

За словами Мурадова, переговори необхідно в терміновому порядку провести, оскільки у північній частині Криму накопичилося багато проблем через відсутність води, які потребують негайного вирішення.

Як відомо, Крим почав відчувати проблеми з водопостачанням, оскільки Україна припинила поставки дніпровської води по Північно-Кримському каналу в зв'язку з анексією півострова РФ. Канал покривав 90 відсотків потреб півострова в прісній воді.

"Эта радось со слезами на глазах": Кривий Ріг, згідно опитувань, таки хоче бачити новим мером Юзика з "Кварталу"

четвер, 13 серпень 2020, 20:29

Схоже втомленість від "слуг" в Україні в провідному промисловому центрі все ще компенсується сподіванням на те, що свій-земляк не підведе і виб'є з Банкової та Грушевського, по-свойськи, все що треба. Хоча ,"цыплят по осени считают", точніше - 25 жовтня.

Криза режиму: В адміністрації Лукашенка почалися звільнення ТОП-чиновників

четвер, 13 серпень 2020, 20:29

У Білорусі високопосадовці, журналісти, військові і силовики продовжують звільнятися з посад на тлі масштабних народних бунтів і жорстких силових розгонів демонстрантів. Сьогодні стало відомо, що співробітник адміністрації президента Білорусі Артем Про...