Хіти тижня. Президент України звільнив із посади посла України у Франції, який зробив блискучий фінал кар'єри у Парижі

Дипломат відомий тим, що домігся скасування реклами компанії Danone на російському ринку за участю скандального актора Михайла Пореченкова.

Олег Шамшур

Президент України Володимир Зеленський звільнив із посади посла України у Франції Олега Шамшура. Про це стало відомо з указу на сайті президента. Іншим указом Зеленський призначив на його місце Вадима Омельченка, передають Патріоти України.

"Звільнити Шамшура Олега Владиславовича з посади надзвичайного і повноважного посла України у Французькій Республіці та з посади постійного представника України при ЮНЕСКО за сумісництвом", – йдеться в документі.

Новий посол України у Франції Вадим Омельченко народився 1963 року. Він отримав юридичну освіту в Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого у Харкові.

Він двічі виконував обов'язки радника спікера Верховної Ради України, був консультантом парламентського комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

Працював викладачем у Дипломатичній академії при МЗС України, а також в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка. З 2006 року очолював Інститут Горшеніна.


Хіти тижня. "Вас хтось туди запрошував? - Ні!": Еpдoгaн поставив Пyтiна на місце через російських військових у Криму, на Донбасі та в Сирії

п’ятниця, 7 травень 2021, 19:00

Турецькuй лідер Реджеп Ердоган в контексті війнu в Сuрійській Арабській Республіці та прuсутності на терuторії Сuрії військового контuнгенту Туреччини різко вuсловuвся в бік Асада і Путіна, повідомляють Патріоти України. Зокрема, як інформують ЗМІ, Ерд...

Путін може атакувати з Чорного моря: Адмірал НАТО попередив про загрозу вторгнення Росії в Україну

п’ятниця, 7 травень 2021, 18:28

Попри те, що Росія оголосила про відведення своїх військ від кордону з Україною, наша держава має бути готовою до нової провокації країни-агресора. Цілком імовірно, що вона відбудеться у Чорному морі. Таку думку озвучив колишній верховний головнокоманд...