Хіти тижня. Про причини нескладно здогадатись: Міноборони РФ провалило запуск важкої ракети-носія "Ангара-А5"

Космічні війська ВКС РФ 27 грудня 2021 року виконали із космодрому "Плесецк" пуск ракети-носія важкого класу "Ангара-А5", це був третій пуск в історії цієї ракети, інформують Патріоти України.

За програмою пуску, розгінний блок "Персей" мав вивести на орбіту висотою 36 тисяч кілометрів гарабитно-масовий макет корисного навантаження масою 2,6 тонн.

Міноборони РФ заявило, що "розгінний блок "Персей" штатно відділився від третьої ступені ракети-носія "Ангара-А5" та почав вивід гарабитно-масовий макет корисного навантаження на заплановану орбіту. Але офіційних повідомлень про успішний вихід блоку "Персей" на заплановану орбіту так і не було.

Автори рoсійського "Центру анализа стратегий и технoлoгий" (ЦАСТ) на шпальтах свoгo неoфіційнoгo блoгу bmpd пишуть, що вивід блоку "Персей" на заплановану орбіту насправді був провалений.

За даними іноземних джерел, замість планових чотирьох запусків силової установки "Персея" відбувся лише один. Тому замість орбіти висотою 36 тисяч кілометрів блок "Персей" вийшов на орбіту лише в 200 кілoметрів. За поточними розрахунками, протягом місяця блок "Персей" остаточно зійде з цієї орбіти та згорить у щільних шарах атмосфери.

Зазначається, що попередні два пуски ракети "Ангара-А5" відбулись 23 грудня 2014 року та 14 грудня 2020 року відповідно, обидва пройшли успішно. Блок "Персей" мав бути задіяний для другого пуску ракети "Ангара-А5", чому запуск блоку був відкладений – невідомо.

Автори bmpd припускають, що причина провалу третього пуску ракети "Ангара-А5" - саме технічні неполадки в блоці "Персей".

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...

"Ще трохи, і цей самозакоханий остолоп добалакається": Гіркін відреагував на послання Лукашенка

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:43

Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) емоційно відреагував на сьогоднішнє щорічне послання лідера Білорусі Олександра Лукашенка до нації та парламенту, заявивши, що той зовсім "неадекватний", передають Патріоти України. У своєму Telegram Гіркін ро...